Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Szoval,van egy baratom 2 evesek leszunk 2 honap mulva es ez koztunk nem felhotlen egyaltalan,ha lehet ilyet mondani teljesen borus. A baratom nagyon agressziv,volt ugy,hogy idegeben nagyon csunyan elatkozott es megalazott az anyja es a testvere elott,akik persze orultek ennek,mert nem kedvelnek es szamomra ismeretlen okbol,de mindegy ez hosszu. A megalazas az szoban folyt es mindenfele szavakkal. Tudom,hogy ott kellett volna hagynom mar a kapcsolatunk elejen,mert elso perctol ilyen csak en hittem abban,hogy megvaltozik. Lelekben en mar le is zartam vele..nem reagalok mar arra ha hazudik vagy olyan dolgokat mond rolam,ami nem igaz,en mar ra hagyom annyira nincs erom beszelni neki. Teljesen idegileg ronccssa tett,ami sosem voltam. Elotte nyugodt no voltam semmi ideg egy exemmel sem. Nagyon erthetetlen a fiu,eleinte azt hittem,hogy,mert fiatabb(18) azer,de nem,hanem o ilyen. Nem birom en mar vele,de nem tudom elengedni,mert szeretem es,ezert utalom magam,de lehet csak megszokasbol vagyok mar vele,nem.tudom.Nagyon sokat turtem neki es sok mindent tettem erte,amit sosom viszonzott. Ugy erzem,hogy en ebbe az egeszbe 110%-ot beletettem es o csak 50%-ot. Nincs erom mar elni sem. Annyira elgyengit a sok ideg. Nem hittem volna,hogy letezik olyan ember,aki azt is megszabja,hogy milyen szavakat nem mondhatok neki,mert ot az idegsiti es azt sem gondoltam volna soha,hogy van olyan ember,akit minden idegesit.

Nem nyigni szeretnek felreertes ne essek csak tanacsot kernek,hogyan is lepjek ki ebbol a kapcsolatbol es elsosorban azoktol varom a valaszt,akik hasonlokeppen voltak.


Koszi elore is!:)

20N


2017. júl. 28. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Lérom mint mondj a baràtodnak

Öcsi ez igy nem ok többet ne találkozzunk

2017. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veszel egy nagy levegőt, és véget vetsz ennek. Ha nem, lehet, hogy belepusztulsz, és ezt szó szerint vedd!
2017. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél roncs maradni, szakíts. A lépést nehéz megtenni, de utánna Te neked lesz jobb. Komolyan, én is átéltem már ezt. Később meg bánni fogod, hogy miért nem szakítottál előbb.
2017. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!