Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a 25. házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0323 kérdése:

Hogyan lehetne a 25. házassági évfordulónkon egy kis lakodalmat csinálni?

Figyelt kérdés
Kétszer mentem férjhez, de lakodalmam még nem volt. Első férjemmel egy ebéd és mindenki ment a maga útján, ő meghalt. Második férjemmel 2 tanu és rohantunk a kórházba, mert megszületett az első unoka. Most leszünk 25 éves házasok, úgy érzem nekem is járna egy kis ünneplés, szeretett férjemmel, fiaimmal, menyeimmel, unokáimmal. Hogy adja ez ki magát, érdemes-e belevágni. köszi a jó ötleteket.

#ezüstlakodalom #házasság megerősítése
2017. júl. 29. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha van hozzá kedvetek és pénzetek, akkor hajrá, mi tartana vissza?
2017. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Persze sot szuper otlet.

Szemely szerint a penzt inkabb nyaralasra koltenem kettesben.

2017. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké! Csak hogy szokták ezt leszervezni, mi a szokás? Én inkább a családdal töltenék el egy ilyen ünnepélyes napot. Egyébként köszi a segítőkész válaszaitokat.
2017. júl. 29. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nézz utana az ezüstlakodalom címszónak: még templomban is lehet megerösítö fogadalmat tenni - ami szertartásilag megfelel az esketésnek -, és utána teljesen hagyományos lakodalmat is szokás tartani.
2017. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
74%
Időpontot egyeztetsz,helyet foglalsz,zenészt keresel,tortát csináltatsz,s mehet a buli
2017. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ateisták vagyunk, templom kizárva, polgárilag is megy a dolog?
2017. júl. 29. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idő van szervezkedni?
2017. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fél év van, azért gondoltam időben el kellene kezdeni. Köszi, puszi
2017. júl. 29. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ó, akkor jó, fél év bármire elég szerintem. :) Csak gondold át, hogy miket szeretnél, hol, stb. Aztán vond be a gondolkodásba a családot is lassacskán, biztos, hogy mindenki szívesen segít majd. :)
2017. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Szertartasvezeto szivessen vallalja a szertartast es ugy ahogy szeretned ahol szeretned.

Csak a fantazia szab hatart

2017. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!