Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a ti szemetekben nőne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti szemetekben nőne egy srác értéke, ha hétköznapi, de számotokra különleges élményt adna nektek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány ismerősöm/barátom, a kapcsolatunk kicsit bonyolult, nem tudom, ő akar-e többet tőlem, de talán nem vagyok neki közömbös, én viszont szeretnék tőle többet. Mondta, hogy majd szeretne megtanulni vezetni, de még sosem ült a volánnál, és irigykedett is másokra, akik nála jóval fiatalabbak, de már vezethettek (igaz, csak forgalom elől elzárt helyeken). Azt mondta, hogy soha senki nem vette a fáradságot, hogy tanítsa őt, de szeretne majd úgy elmenni tanulni, hogy ne akkor üljön először a kormánynál. Ezért megbeszéltük, hogy elmegyünk valami nyugis helyre, és legalább az alapokat megtanítom neki. Nem várok tőle semmi viszonzást, persze jó érzés lenne, ha kicsit közelebb kerülhetnék hozzá, de nyilván nem fogok rámászni, eddig se tettem, ha kettesben voltunk, akkor sem. Szóval értékelendő gesztusnak tartanátok, ha ilyen "ajándékot" kapnátok valakitől? Jelentene nektek valamit az, hogy az illető úgy foglalkozik veletek, mint senki más? Nem fényezni akarom magam, csak kíváncsi lennék, más hogyan éli meg ezt. Mert pl. nekem férfi létemre is jólesett, ha volt olyan ember a környezetemben, aki hajlandó volt olyan téren foglalkozni velem, amivel mások nem törődtek.

2017. júl. 29. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem!


Főleg, ha nem is érdekelsz, mint pasi, csak sima jó havernak/barátnak gondolnálak.

2017. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Persze, nőne

De ez semmire sem garancia

2017. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én xy kromoszomàs vagyok de lehet tetszene neki de töröld az ajándék szót és jobb lesz a kérdés
2017. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha ettől bármit vársz, akkor inkább ne. Tényleg, csak ha örömokozás vele az egyetlen célod. Örülni biztos fog neki, csináltam én is, igaz kapcsolatban. A rutint/műszakit leadtam neki, kérdeztem csinalna-e jogsit, a válasz igen, beirattam az oktatómhoz és álltam neki. Utána gyakorlatképp mentünk mindenfele kirándulni, hogy ő a sofőr, nagyon örült neki, szeretett vezetni. Szerintem inkább kapcsolatra tartogasd, de ott nagyon jó pont :)

31/f

2017. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esne nagyon, hogy szánsz rám időt, energiát. Mondjuk engem amugyis olyan dolgokkal lehet levenni a lábamról ami hétköznapi nem kerül pénzbe de észrevehető a figyelem és az odaadás. Szerintem ez tok jo ötlet 😊 Vigyel csokit is, amit vezetés közben majszolhattok, csak h "koncentráltabb" legyen a leányzó 😁
2017. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5: Örülne, ezt tudom, nagyon is benne volt, amikor felvetettem neki a lehetőséget, és akkor mondta el, hogy mennyire rossz volt neki, hogy ő huszonévesen azt látta, hogy egy gyerek is ülhet a volánnál, vele meg nem foglalkozott senki. Az evésre nem lesz gond, utána úgyis jön majd hozzánk, már volt nálunk párszor, ilyenkor elhozom, meg haza is viszem, és van, hogy nálunk eszik. Ja és hát sokat hülyülünk, de komolyan is beszélgetünk, van, amikor ő kezdeményezi az ölelést, és közben megsimogatja a hátam, én is simogattam már meg az arcát.
2017. júl. 29. 19:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Készülj fel egy kuplungcserére :D Amúgy szerintem egy jó gesztus ez tőled.
2017. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szép a gesztus és mindenképp nagyot fogsz nőni a szemében! Viszont ez lehet baráti irányba is, nem garancia, hogy eme (amúgy tényleg nagyon kedves) gesztus hatására elkezd rád másképp tekinteni.

Viszont gondold át kérlek magadban, hogy tényleg szívesen adod neki ezt? Nehogy a "kihasználtság" érzése keringjen benned, ha nem jön össze a terveid szerint!!!

2017. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerelmes ilyen miatt nem leszek senkibe.


"Mint senki más" - azért egy kicsit sokat képzelsz magadról.

2017. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8: Ha kihasználtnak érezném magam, akkor nem hívnám meg őt többé, hogy jöjjön el hozzánk, mert jóízűen tud enni-inni, vagy akkor nem vinném-hoznám őt, mert sajnálnám a benzint. Nem vagyok az a típusú ember, aki a hozzá közelállóknak ne adna akkor, ha tud.
2017. júl. 29. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!