Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak a félelmeimet vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pár hete csak ritkábban tudunk találkozni, de akkor is csak ilyen félórára, beülünk valahova. Egy családi perpatvar miatt nem tudunk együtt lenni kettesbe, magyarul a szex nagyon ritka, szinte nincs is. Nem szeretném részletezni, hogy ez miért alakult így, de most még pár hétig biztos hogy így lesz. Szóval ritkán vagyunk együtt és mivel nem vagyok ott neki ő elmegy péntek-szombat este bulizni, kikapcsolódni a haverokkal, ami nekem kicsit rosszul esik, én nem lehetek vele, a családi botrány előtt velem ment mindenhova kettesben, de mostmár a haverokkal... És hát nagyon félek hogy meg fog romlani a kapcsolatunk a kevés találka, a még kevesebb együttlét és a haverjaival lévő kicsapongások miatt. Félek hogy idővel már nem is fogok neki hiányozni és összejön mással, vagy csak szexel valakivel... :S nagyon félek ettől. Elmondjam neki ezeket, hogy így érzek és félek? 21/L
2010. máj. 23. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mond el neki, megkönnyebbülsz.
2010. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
szerintem beszélj vele erről, neked is könnyebb lesz, és ő is rájön, hogy neked ez így rosszul esik. én mindig elmondom, ha valami bánt, mégha tudom, hülyeség, akkor is, jobb kimondani, mint beleőrülni a kétségekbe és félelmekbe. sokkal jobb utána, ha elmondod, mi bánt, és megnyugtat, vagy változtat is a dolgokon. de ha csak őrlödsz magadban, ő sem fogja tudni, mi a gond, és te is csak belebolondulsz. keress egy alkalmas időpontot, amikor csak rád figyel, és nincs épp más gondja, és beszéld meg ezt vele.
2010. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond! Ha ő fontos neked, ez nem kérdés.
2010. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban jársz,ha elmondod.Ha szeret,végighallgat és megérti,és nem fog roszat csinálni.

Egy alényeg,ne ígérgess,mert abból sose sülhet ki jó dolog...és persze ő se.

f/16

2010. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd beszélek vele ha legközelebb találkozunk. De írhattok még! :)
2010. máj. 23. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondj el neki mindent! Sokaknál pont azért lesz megcsalás, mert nem beszélnek eleget róla és az egyik fél úgy gondolja, hogy oké szarul esne neki, de nem is olyan nagyon, túléli.
2010. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el, mi volt az a nagy perpatvar, hátha többet tudunk úgy segíteni.
2010. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!