Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni a félelmeimet azzal kapcsolatban, hogy elvesztem, és hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Ez már-már beteges, mert egyre jobban görcsölök azon, hogy mi lesz ha elvesztem, mi van ha nem is szeret, csak mondja? Több, mint egy éve vagyunk együtt, nekem nagyon sok komplexusom van, régen sokan átvertek, csak megfektetni akartak. És ez még mindig bennem van. Hogy tudnám ezt leküzdeni? Egyre jobban és görcsösebben kapaszkodom belé és kezdem \'megfolytani\'. Már-már semmi se jó nekem (de közben utólag rájövök, hogy én vagyok a buta). Másfelől ő sem olyan fajta, aki folyton hívogat (nem is szeretném, h azt tegye, jó hogy nem ellnőriz), csak néha bebeszélem, hogy akkor már nem is szeret. És hasonlóak. Van még más is így? Mit tehetek? :(
2009. jún. 21. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány miatt van ez az érzésed,azon meg a párod tud segíteni,hogy sokszor dícsér meg szeretget,meg bizonyít.Hosszú és fárasztó folyamat lesz...
2009. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jobb ha nem agyalsz baromságokon és nem teszed tönkre magad és a kapcsolatod, vagy ha agyalsz baromságokon és tönkreteszed magad és a kapcsolatod? Na ezen gondolkozz el.
2009. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
22:48-as vagyok. Még annyit: hogy én is így voltam kezdetben, nekem ez bejött.
2009. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, nem hiába van veled több, mint egy éve. Téged akar és téged szeret. miért mondaná, ha nem szeretne? akkor ott hagyna és keresne mást. de ezt nem tette, és veled van. inkább próbáld meg élvezni, hogy van aki melletted van, örülj neki:)
2009. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Teljesen olyan helyzetben vagyok,mint Te!Én is nagyon ragaszkodom hozzá,hülyeségek miatt vitatkozom Vele,miért nem ezt tette vagy miért tette éppen ezt... Engem is átvertek, az első nagy szerelmem (aki hatalmas hiba volt az életemben, így utólag belegondolva),tőle esett a legrosszabbul és nagyon félek,hogy vele is megtörténik...Sajnos nekem még az is közrejátszik,hogy itthon elég rosszak a körülmények,nem olyan,mint egy normális családban,és sokszor sírok neki emiatt.Ettől is félek,hogy beleun.De jól írta az egyik hozzászóló,hogy végig kell gondolni,hogy mi a jobb,ha emésztjük magunkat (reméljük) fölöslegesen vagy ha éljük vele az életünket...Tudom,hogy Neked is rossz,de ha szeret és bizonyítja szavakkal,de főleg tettekkel,akkor ne stresszelj!

Kitartás és sok boldogságot! : )


Nani

2009. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sziasztok!

nagyon szépen köszönöm az eddigi biztató szavakat, higgyétek el, nagyon sokat segítenek, még így is, hogy nem ismerlek benneteket. nagyon szépen köszönöm :)

2009. jún. 21. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
1 évig együtt vagytok és még szűz vagy??Ha igen tuti szeret téged.Eddig várt rád mert szeret.Ne aggódj ezen nem csak *azt akarja* tőled.. nyugi:-)
2009. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok szűz, vele feküdtem le először, pont mikor 3 hónaposak voltunk, addig is miatta vártunk. bocsi, ha félreérthető voltam.
2009. jún. 22. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!