Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól működő kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő kapcsolatban megoszthatom-e barátnőmmel a félelmeimet jövőnkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy korábbi kapcsolatomban tudom, hogy mi miatt romlottak el a dolgok, és ezt nem szeretném megismételni. Vajon ezt meg lehet beszélni? Mert azt is szokták mondani, hogy korábbi barátnőket nem túl jó kitárgyalni az aktuálissal és nyilván ebben az esetben ez is benne volna.
2008. aug. 13. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj ha elmondod neki,hogy mi volt a baj a volt kapcsolatodban és hogy nem szeretnéd ha ez a ,,hiba" újra megtörténne..én pl nem venném zokon!Hanem azt vonnám le belöle,hogy szeretsz és nem szeretnéd,hogy a kapcsolatunk tönkre menjen!
2008. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mondd el neki, csak megfelelő pillanatban és megfelelő szavakkal. A volt partnerekről meg szerintem kell beszélni. Legalábbis egy hosszabb kapcsolatban elkerülhetetlen. :)
2008. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megbeszélhetitek ezt.Nincs abban semmi rossz,inkább jó dolog,mert így legalább a barátnőd is érzi,hogy komolyan veszed ezt a kapcsolatot,szereted őt és el akarod kerülni azokat a hibákat,amik régebben elrontották a kapcsolataidat.
2008. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát van aki azt tanácslta nekünk (mármint a páromnak meg nekem) h ne osszunk meg mindent egymással.

De az az igazság, hogy én nagyon örülök neki, amikor elmondja, h mi bántja, v h szte mi nem jó...bár az adott pillanatban van ami rosszul esik, mégis tudom, hogy megbízik bennem, és hohy tök őszinte velem! Ez nagy kincs! sztem mindenképp mondd el neki, de nem mind1 h hogyan...legyél kedves!!!sokat számít, hogy hogy mondod, nemcsak h mit mondasz...

2008. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy oszd meg vele!beszéljetek meg mindent!
2008. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!