Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek bezárkózni, szótlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek bezárkózni, szótlan vagyok?

Figyelt kérdés

18/l

Párommal több mint egy éve együtt vagyunk.

A lényeg, hogy nem emlékszem rá, hogy szex közben mikor élveztem el én is. Barátom gyorsan elélvez, én meg alig vagyok felpörögve.

Mondtam már neki, hogy rossz érzés, következőnél azt mondta, hogy hamarabb állt meg és így is elélvezett, mondta, hogy rossz érzés hogy elmegy.

Van hüvelyi orgazmusom, volt már.

Bemelegítés is van.

Már ugy érzem, hogy el akarok menni valakihez, akivel el tudok élvezni végre, nem tudom nektek volte már ilyen érzésetek.

Segítsetek!


2017. júl. 31. 09:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ezt a kapcsolatot kár folytatni.
2017. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám én elélveztetlek többször is egymás után :) Amúgy hány éves a barátod?
2017. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő is 18
2017. júl. 31. 09:32
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor még fiatalok vagytok, ráértek gyakorolni :D
2017. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én tudok valakit, akivel garantáltan elmennél.
2017. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Vegyél fel vkivel szexkapcsolatot.
2017. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pasi mellett? :DD
2017. júl. 31. 09:42
 8/18 anonim ***** válasza:
igen, a pasid mellett egy szeretőt, ahol élvezeted csúcsra ér :) ahol kielégülten távozol minid :) egy érett férfival :)
2017. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem bezarkozni kell, hanem kidobni a kistacskot, aki csak megtalalja a lyukat, de hogy ott mit kell csinalnia, arrol mar fogalma sincsen.
2017. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért nem folytatja utána ? Gyógyszeren vagy vagy gumiztok ? Ha gyógyszer, akkor mosás és round 2, ha gumi, akkor mosás, gumicsere és round 2. Nem tudom, miért alap az, hogy elsül valaki és nekiáll ríni, hogy ez csak 5-10-20 perc volt, ahelyett, hogy akkor csinálná a második menetet, a 2. úgy is tovább tart.

31/f

2017. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!