Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek bezárkózni, szótlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek bezárkózni, szótlan vagyok?

Figyelt kérdés

18/l

Párommal több mint egy éve együtt vagyunk.

A lényeg, hogy nem emlékszem rá, hogy szex közben mikor élveztem el én is. Barátom gyorsan elélvez, én meg alig vagyok felpörögve.

Mondtam már neki, hogy rossz érzés, következőnél azt mondta, hogy hamarabb állt meg és így is elélvezett, mondta, hogy rossz érzés hogy elmegy.

Van hüvelyi orgazmusom, volt már.

Bemelegítés is van.

Már ugy érzem, hogy el akarok menni valakihez, akivel el tudok élvezni végre, nem tudom nektek volte már ilyen érzésetek.

Segítsetek!


2017. júl. 31. 09:21
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ahogy a 9-es mondja!
2017. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10es, az a baj, hogy nem áll fel rögtön neki, ha igen, akkor meg puhább mint először és hiába dugjuk be nagy nehezen, fél percre megállok, és már rögtön akkora mint a kisujjam..
2017. júl. 31. 12:25
 13/18 anonim ***** válasza:

Akkor a barátod egy gyorstüzelő, amin nemtudom hogy lehet segíteni. (nekem inkább az ellenkezője tud gond lenni, bár a nők nagy örömére :) ).


Bemelegítés mi? Szerintem csókolózás, bimbók, nyak puszilgatása, meg puncinyalás az alap, aztán be a már lucskos résbe, közben folyamatos csókolózás, ölelkezés :)

2017. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Bemelegítés csókolózás szokott lenni, meg bimbó szopogatás, kb egyszer puszilgatja a nyakam. De nekem ez kevés, mondtam neki egyszer, aztán meg elkezdtünk csókolózni, aztán azt gondola ennyi elég nekem.
2017. júl. 31. 13:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Tehát egy puhapöts, aki amellett, hogy meg sem tud dugni, még leszarja azt is, hogy neked mi lenne a jo ... szakíts és keress normális férfit.
2017. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Most őszintén! Neked tényleg kell egy ilyen balfsz?? Xd
2017. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Dehát szeretem.. :) :(
2017. aug. 2. 09:59
 18/18 anonim válasza:
Eh...
2017. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!