Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti barátnak mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti barátnak mondjátok, hogy hiányzik, vagy hogy fontos nektek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel mostanában kevesebbet találkozok...Egy ideje mondta h tetszik neki egy lány, kevesebbet is beszéltünk,én félrehúzódtam, hogy ne zavarjak bele a dologba. A lánnyal nem lett semmi, azonban megkaptam tőle, hogy kevesebbet beszélek vele, meg hogy a lány engem nem tud pótolni, én vagyok az egyetlen aki megérti és őszinte hozzá, hogy fontos vagyok neki, meg ezért hiányzok is neki....Mit gondoltok erről?

2017. júl. 31. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, volt olyan fiúbarátom, akivel ezeket rendszeresen mondtuk egymásnak, ha kevesebbet tudtunk beszélni bármi miatt.



Azóta már a vőlegényem.

2017. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en leszek a masik oldal. Nekem is van egy olyan fiu baratom, akivel majdnem 20 eve ismerjuk egymast. Mi is mondjuk a masiknak, hogy hianyzik, ha sokaig nem talalkozunk szemelyesen, holott beszelunk minden nap. Es semmi nem volt, nincs es nem is lesz koztunk. Szimplan mi is mindnet meg tudunk beszelni egymassal es a masik erti meg igazan. Kozben mindkettonknek normalis kapcsolata van, feltekenykedes pedig sehol nincs.
2017. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, egy objektív személő mindig jobban látja a helyzetet, mint az aki éppen az adott szituációban van.
2017. júl. 31. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, felnőtt férfiak nem szokták ekképpen kinyilvánítani az érzelmeiket, ha nem a párjukról, vagy a gyerekükről van szó. A haver az haver, a barát pedig barát. A haverral jól érzi magát az ember, amíg van, a barát pedig akkor is barát marad, ha évtizedek óta kontinensek választanak el tőle. Ha találkozunk, megropogtatjuk egymás csontjait, hatalmasat beszélgetünk, kihasználjuk az időt, amit a sorsunk engedélyezett, aztán megy ki-ki a dolgára. De tudjuk, hogy vagyunk egymásnak.

Erről szól az igazi férfibarátság. Sajnos mára teljesen elferdült a fogalom.

2017. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó!Teljesen korrekt a válaszod, azonban én nő vagyok. Ha én értettem félre a válaszod, akkor elnézést kérek előre is :) .
2017. aug. 1. 14:32
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

A helyzetem hasonló,csak én vagyok a férfi.A lánnyal tök jó minden,csakhogy a elkezdett olyanokat csinálni,ami már egy párkapcsolat alaprésze,ezért rákérdeztem,hogy pontosan mit akar,persze tagad,mert csak barátok vagyunk,de ki hiszi el?

Akkor lehetséges ez,ha mindkettő boldog párkapcsolatban él vagy megtartják a kellő távolságot, különben átfordul az egész kapcsolattá.

2017. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!