Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha odamentek egy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha odamentek egy buliban táncolni egy lányhoz, de van barátja, azt mikor kéne neki közölnie?

Figyelt kérdés

Az első pillanatban, vagy csak akkor, ha meg akarjátok csókolni vagy megfogjátok a fenekét?


Mert ha az első pillanatban, akkor az olyan, mintha azt hinné, ő a tökéletes, és mindenki, aki ránéz, az meg akarja ....-ni. Ha meg akkor, amikor már bepróbálkoznátok, akkor meg eddig fölöslegesen táncoltatok vele, miért nem mondta előbb és akkor tovább álltatok volna egyből.


2017. júl. 31. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha van barátom, egyértelmű, hogy nem táncolok idegen pasikkal!
2017. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És az a jobb, ha megmondod, hogy barátod van, ezért nem táncolsz, vagy csak simán kihátrálsz, ha közeledik?
2017. júl. 31. 11:25
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak mert vannak fiúk, akik azzal jönnek, hogy "ez csak tánc", és tényleg, max a kezét fogják meg a lánynak és nem ér össze más testrészük.
2017. júl. 31. 11:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira hülye, hogy nem veszi észre, hogy mással vagyok/ mással táncolok...akkor segítek neki és megmondom, hogy köszönöm, de nem táncolok.


Ha csajokkal vagyok, akkor szintén nem táncolok idegen pasikkal, akkor csak simán visszautasítom, ha tovább erősködik, megmondom, hogy van párom és keressen mást!

2017. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, tökmindegy, mikor és hogyan mondod, úgysem lesz jó. Akik bulikban próbálkoznak, azok szerint az a nő, aki ilyen helyekre megy, egyértelműen ismerkedni is akar, aki nem akar ismerkedni, az meg szerintük ne járjon ilyen helyekre... Párszor már kiveséztük itt ezt a témát...
2017. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Háát... aki nem hiszi el, hogy létezik ember, aki szeret táncolni, szereti az ottani zenét, ez neki kikapcsolódás, annak valami hatalmas probléma van a fejében. Nem mindenkinek a szex körül forog az élete, hogy csak akkor járjon el, ha ki van éhezve... :D Ha én nem szeretnék táncolni meg bulizni, nem mennék el akkor se, ha pasizni akarok, találnék rá más megoldást, de nem szenvednék szórakozóhelyen, ha amúgy utálom.
2017. júl. 31. 11:45
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy milyen táncról beszélünk....

Én világ életemben úgy álltam ehhez a kérdéshez, hogy ha a párom szeretne valakivel táncolni csak tessék, nem szólok bele, de tudja hol a határ. Ha valaki túlzásba viszi, akkor hagyja ott vagy kérjen segítséget, ez így működik.

Társastáncos szórakozóhelyeken ez igen pikáns tud lenni, aki argentin tangózott, esetleg kipróbált SENSUAL műfajt az tudja, hogy ott az emberek teste egy egységet képez, a fejük-arcuk összeér, ez sok embernél már a határokat feszegeti.

De mint mindennek ennek is van etikettje, szabályrendszere, ha a partner ezt betartja, akkor nincs belőle semmi probléma, szerintem ez még belefér. Bár azt azért megjegyezném, hogy egy kívülállónak egészen máshol van az ingerküszöbe.

2017. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Mert ha az első pillanatban, akkor az olyan, mintha azt hinné, ő a tökéletes, és mindenki, aki ránéz, az meg akarja ....-ni" Tapasztalataim szerint a discoban ha lány vagy mindenki meg akar .....-ni. Vagy előbb, vagy utóbb, de akkor is. Ezért nem is szeretek discoba járkálni.
2017. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De a kezemet nem foghatja meg senki, akinek nem akarom. Nem érdekel, hogy "csak".
2017. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kötött forma. Ha akar, táncol a sráccal, és azon a ponton állítja le, amelyiken csak akarja. Ennek lehet eszköze az is, hogy megemlíti a párját, de lehet máshogy is.


#1: hát, az bizony kár. Miért ne lehetne másokkal táncolni?


Többiek: bár nem tudom pontosan, hogy csinálja, a barátnőm simán le tudja állítani a nyomuló táncpartnereket, sosem volt belőle gond. Csak egy pozitív példa, hogy lehetséges jól csinálni. És engem sem zavar, persze.

2017. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!