Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadhato, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadhato, ha egy ferfi felker tancolni, majd ket szam utan szo nelkul "lelep"?

Figyelt kérdés
A kollegamrol van szo. Allitolag nagyon tetszem neki, a ceges bulin is folyton korulottem lebzselt, majd felkert tancolni. Nem sokkal kesobb fogta magat es elment, elvileg inni, de utana mar vissza sem jott. Kesobb meg ugy csinalt, mintha mi sem tortent volna. Csak szerintem bunkosag ez a viselkedes?
2017. jan. 16. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem jól tancolsz? :(

Vagy úgy berúgott hogy elfelejtett minden mást ami azelőtt történt. :(

Csalódott benned. :(

2017. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A felkérés egy táncra vonatkozik, nem az egész estére.
2017. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De valamit mondhatott volna, nem? Nem azt vartam, hogy velem legyen egesz este, csak hogy szoljon.
2017. jan. 16. 17:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Férfiként nem tudom, hogy az-e? Velem is előfordul. Sok mindentől függ a dolog, hogy mennyit ivott, hogy mi jár a fejében? Lehet, hogy tudja, hogy ha sokat iszik, nem túl megnyerő állapotba kerül. Vagy az "azonnal szerelmes" típus és komoly kapcsolatban gondolkodik.

Attól is függ, hogy volt-e viszont érdeklődés a részedről és, hogy vette-e ezeket?


Az alkohol hatására az ember viselkedése nem mindig kiszámítható. Főleg, ha még nem nagyon ismeritek egymást.

2017. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért kell bármibe is többet magyarázni? Felkért táncolni táncoltatok, ráadásul kettőt, aztán annyi. Mit akarsz még?Ha akar tőled valamit, majd szól.
2017. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha felkért táncolni csak nem volt még annyira padlón az alkoholtól. Illett volna valamit mondani amikor lelép, pl. köszi, de ki kell mennem, vagy másokkal is szeretnék beszélgetni, vagy várnak. Ez eléggé illetlen volt, sőt, ha még be is jössz Neki főleg! Ez nemigazán a csábítás eszköze!
2017. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most tényleg, két számot táncoltatok, a második végén megfordult és elment? Vagy azért megköszönte a táncot, odanyögött annyit, hogy szia, vagy valami?
2017. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit. Se koszi, se azt, hogy mennem kell, csak fogta magat es kiment a tomegbol.
2017. jan. 16. 17:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Mégis miért kellett volna bármit megköszönnie? :O Vagy te megköszönted neki? A tánc nem randi vagy ilyesmi...
2017. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szimpla női túlgondolkodás.


Azon rágódtok, hogy hogy viselkedett a csávó, holott a feltett kérdésekre sokkal egyszerűbb a válasz.

Elfogadható-e, ha így lelép? Szerintem igen.

Bunkóság? Az bizony.

Magyarázat: ALKOHOL.

Ennyi.


Viszont számomra sokkal érdekesebb a kérdező gondolkodása, aki most az sérelmezi (az én értelmezésem szerint), hogy a csávó nem nyomult jobban.

2017. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!