Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz természetem van? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz természetem van? L

Figyelt kérdés

Nem bízom az emberekben, és előbb szeretem kiismerni őket, mint ők engem. Társaságban leginkább csak megfigyelni szeretek másokat, aztán a reakcióik alapján kiválasztani, kivel érdemes külön beszélgetni. Halálom a személytelen társalgás.

Élvezem, ha zavarba hozhatok másokat, nézni a reakcióikat, ha egy helyrehozhatatlan helyzetben elszólják magukat (pl hogy tetszem nekik és hasonlók).

Leginkább nyílt őszinteséggel.

Pl a tanárommal megesett, hogy megkérdezte óra után, unalmasnak tartom-e, hogy ritkán szólok közbe. Reakcióm: ´mert nem érdekel. Te érdekelsz´. Onnantól kezdve rengeteget beszélgettünk, hülyéskedtem vele, jóban lettünk. Egyszerűen szimpatikus volt, jólesett.

De ismeretlenekkel is vagyok így, vonaton, utcán, suliban, munkában, bárhol.

Szeretem, ha néznek, ha érdekesnek tartanak, ha felfigyelnek rám. Tudom magamról, hogy szép vagyok, hogy sokan érdekesnek tartanak, sajnos ezt ki szoktam használni az érvényesülésben tiniként is már.

Akkoriban sanos rosszabb voltam, ha nem volt szimpatikus egy csaj, vagy keresztbe akart tenni, egyszerűen elvontam róla a srác(ok) figyelmét, aki tetszett neki.

Jártam pszichológushoz, szerinte rendbne vagyok, önbizalmam rendben, csak ne akarjak mindenkit félrevezetni (őt meg aztán végképp ne). Illetve, hogy ne haragudjak, de ő sose járna ilyen nővel, megérti férfitársait.

Barátaim se mindig vannak, ritkán találok olyan embert, aki hosszan leköt.


Mennyire katasztrófa ez?


2017. júl. 31. 16:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem vagy az!


De örülök, hogy nem ismerlek!

2017. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Manipulatív, egoista vagy, aki szeret másokkal szórakozni.
2017. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy szokásos kis hülye tini ribi leírása, akire nem lehet számítani.
2017. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Sokan hiszik azt tévesen, hogyha neveletlenül viselkednek vagy egyszerűen képtelen civilizált ember módjára viselkedni, akkor érdekesek lesznek. Te csak szimplán érdekes akarsz lenni, mert üres vagy.
2017. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit úgy érzem túl sokat hiszel magadról... Megfigyelek meg ilyenek uristen. Remélem pszichológust nem hagytad még ott rádférne még egy kis beszélgetés!
2017. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pszichopatának tűnsz, akit nem érdekelnek sem a saját sem mások érzései, mert nincsenek. Nem érzed át sokszor a helyzetüket, nem vagy empatikus.
2017. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Rossz tulajdonság, igen. És egy nőben nem szimpi a túlzott magabiztosság és egoizmus...de érdekes lehetsz.
2017. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A legrosszabb ***** válasza:

"Tudom magamról, hogy szép vagyok..."


A leírás miatt kerüllek is titeket, mind egy kaptafára készültök. A szépségetek miatt vagytok totál elszállva magatoktól és teljesen torz a világnézetetek.

2017. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen
2017. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Csak selejtes vagy de ilyenek is kellenek.
2017. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!