Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek biztonságos olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biztonságos olyan férfival járni aki alkoholista volt és erősen dohányzott?

Figyelt kérdés
De komoly betegségei lettek ezért leszokott róla, terápiára járt, bent feküdt hónapokig a kórházban. Biztonságos vele járni vagy felmerül az esélye hogy gond esetén visszaesik?
2017. júl. 31. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Inkább keresgélnék még egy kicsit.
2017. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha engem kérdezel, akkor nem biztonságos. Bármikor újra elkezdheti, no és ez az életmód sajnos nem múlik el nyomtalanul. Vagyis biztosan meglátszik hogy alkesz meg bagós volt. Biztos hogy ilyennel akarsz járni?
2017. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem látszódik rajta, hogy ennyire ivott. Helyes pasi. Csak a visszaeséstől félek.
2017. júl. 31. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem el hogy nem látszik, de te tudod. Sajnos rengeteg alkeszt, meg egykori alkeszt volt szerencsém látni, mindegyiken látszott, vagy így, vagy úgy. Lehet nem elég kifinomult a "látásod" ehhez. De nem is ez a lényeg. Egy volt alkoholista egész hátralevő életében küzdelmet kell folytasson azért, hogy ne essen vissza. Rengeteg anyag van fönn a neten ezzel kapcsolatban, lásd pl anonim alkoholisták. Soha nem ihatna egykortyot sem, és kerülnie kell hogy körülötte bárki is igyon, mert túl nagy lehet a csábítás számára, hogy ő is igyon. És ha egy kortyot iszik már vége, beindulnak a régi reflexek. És ha sok év telik el, akkor is visszaeshet, ez bármikor megtörténhet sajnos. Szerintem ne akard ezt a lelki terhet a válladra venni, hogy állandóan azt kell figyelned, visszaesik e vagy sem...
2017. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos nekem van erről egy rossz tapasztalom. Mégpedig az, hogy pár hónapra szól a javulás, utána újrakezdi.


21/L

2017. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Családban én is azt tapasztaltam, hogy nagyon kevés ember szokik le tényleg, inkább csak hosszú szünetet tart.


Aztán jön valami probléma, betegség, munkahelyi feszültség, esetleg előkerül valami régi cimbora, és akkor lecsúszik egy pohár, meg egy szál cigi mellé, aztán másnap is, az elején még jól hangzó indok is volt, hogy kórházba került az anyukája, hogy ki fogják rúgni a munkahelyéről.


Aztán pár hónap után már indok sem kell, hiszen az ember csak lázíthat egy kicsit a saját kakásában.


Persze, ahogy olvaslak, te már eldöntötted, hogy belevágsz, csak megerősítésre vágysz.

Pedig hidd el, a komoly piálás lehet, hogy "marhajópasi" külsejének nem hagyott nyomot, de szellemi és lelki sérülések nem is látszanak...

2017. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha 10 éve leszokott, még akkor is megfontolandó.
2017. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem jobban jársz. Iszom, dohányzom 40 éve. Eszem ágában nincs abbahagyni. Viszont én el tudlak vinni mallorcára nyaralni ( főleg, ha fizeted a részed, de anélkül is ) A barátod ki tudna fizetni fél misit? Amennyiben nem: nyúlcipő. Ha igen és van lakása kocsija, akkor ne foglalkozz azzal mit csinál. A t-vel meg főleg ne.
2017. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Négy éve volt elvonón, azóta nem iszik . Amúgy nagyon értelmes, tájékozott ember nem is venném észre rajta, ha nem mondta volna el. Mutatott képet magáról mikor lefogyott az alkoholtól,cigitől de azóta már normális a testsúlya, az arcán sem látszódik. Vonzódom hozzá vele mindent megtudok beszélni, de félek is tőle hogy nehogy elkezdjen inni. Bár akkor szívelégtelensége lehet azt mondták az orvosok. Kutattam is utána, hogy miért ihatott, amikor jó munkája volt, a szülei is normálisak.
2017. júl. 31. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Matematikailag igazolható, hogy az összes alkoholista eredetileg absztinens volt és csak tejet ivott.

Szóval ha ittál tejet, belőled is lehet "szeszkazán".


Az igazság meg az, hogy a jövőbe senki se lát bele. Se te, se én, se a többi válaszoló.


Egy biztos: ha te örökké azon fogod enni a kefét, hogy visszaesik-e, akkor neked is lesz esélyed tönkretenni a kapcsolatot. Pont annyi, amennyire félsz.

2017. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!