Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti szoktatok indokola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktatok indokolatlanul bunkón viselkedni a kevésbé szép nőkkel?

Figyelt kérdés
Velem sajnos gyakran előfordul, hogy lenéznek és flegmáznak (pl. felszolgáló, eladó, ügyintéző stb) és elég rosszul szokott esni. A kedvencem, amikor valaki bemutatkozik, a többiekkel puszizkodik, nekem meg odaköp egy sajnálkozó "heló"-t.
2017. aug. 3. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

Ez általánosan előfordul, sajnos!


De nem csak a férfiak teszik a nőkkel, hanem fordítva is.


Véleményem szerint, a nők még sokkal durvábbak is tudnak lenni, mint a férfiak.

2017. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem.


Viszont fordított nemekel is elő tud ez fordulni, tapasztaltam a bőrömön. Csak engem már nem zavar.

2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szoktam, vagy ha igen, nem veszem észre. :-)
2017. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Senkivel nem viselkedek indokolatlanul bunkón. Tudom, ez nem divat.
2017. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Én terhesen, vagy kis gyerekekkel is engedtem el férfiakat az úton, ajtóban, átjárókban. Nem, hogy nem segítenek, de kb. akadályoznak. Én sosem gondoltam azt, hogy azért lenne ez, mert nem vagyok elég szép, vagy nem vagyok "csajozós alapanyag", de meglehet. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy az, hogy valaki más hogyan viselkedik velem, az nem engem minősít, hanem őt.
2017. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Linó03 ***** válasza:
29%
Én ismerek ilyen pasit, de szerencsére nem én vagyok az alany.
2017. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mások se veszik észre, mégis bunkók, de nem szándékosan. Valami öntudatlan reakció.
2017. aug. 3. 15:55
 8/17 Lazy Lover ***** válasza:
19%
nyugi a "nők" is bunkók a ronda alacsony pasikkal
2017. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Velem nem szoktak bunkók lenni, pedig nagyon kövér vagyok. Valahol olvastam, hogy könnyű olyan emberrel kedvesnek lenni, aki semleges számodra. Velem pont az általad felsorolt emberek szoktak kedvesek lenni, de én is mindig mosolygok és kedvesen szólok hozzájuk. Férfiak meg nem nőként tartanak számon, a többségük normális.
2017. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, mi férfiak vagyunk
2017. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!