Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezeken megsértődni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezeken megsértődni? Vagy én viccelek el mindent és ez baj lehet?

Figyelt kérdés

Mai példa kiderült hogy cukros a párom tudni kell róla nem vékony sőt imád enni. Mikor mondta hogy cukros annyit reagáltam hogy "én ezen nem is csodálkozok" erre ő megsértődik hogy milyen ember vagyok. Múltkor verekedésbe keveredett és olyan drámát levágott mint valami színész,én meg nem éltem bele magam annyira sőt őszintén le szartam erre megint megkaptam hogy engem az se érdekelne ha elvinnék a rendőrök. Volt olyan is hogy karambolozott elmesélte hogy volt mint volt én meg megint jöttem a régi rossz viccel hogy "ugye a kocsinak nem lett nagy baja" hát amit ezek után kaptam. Nem vagyok az a tipus hogy ha valakivel valami történik rátegyek 70 lapáttal hogy mennyire sajnálom vagy épp örülök neki. Hirtelen ez a pár eset jutott eszembe de rengeteg ilyen van,nem hiszem el hogy nem birta megszokni a hü lyeségem 7 év alatt. Önző lennék? Vagy ő túl érzékeny? Mit csináljak vele így is van olyan hogy túlspilázom az érzéseim direkt de olyan rossz érzés mert nem tudom hogy ő most tudja e vahy s hogy rájátszok.

24N



2017. aug. 3. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
*tudja e vagy sem
2017. aug. 3. 20:56
 2/8 LazyJones ***** válasza:
100%
Én is cukros vagyok, de én el tudok rajta poénkodni. Persze, mindig vannak helyzetek, amikor az, ott, baromira fájó tud lenni, és nehéz rajta átlépni. Ráadásul elég nehéz megemészteni egy ilyen információt, hagyni kell időt, és kell támogatás hozzá, hogy meg tudjon vele birkózni. Így az írásodból azt mondanám, hogy kicsit is-is. Ő is érzékenyebb az átlagnál, te meg rossz helyen húzod meg a határt.
2017. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

LazyJones-nak igaza van, is-is. Azt, hogy kinek mi sértő, mi fáj, nem te mondod meg. De ha pasi lennél, és a csajodról írnál, mindenki azt mondaná itt, hogy a csajszi savanyú, és nincs humora.


Nem illetek össze, ennyi.

2017. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vele szemben valószínűleg tapintatosabb kell lenned, mert érzékenyebb típus, a poénok nála nem jönnek úgy át. Haveroknak tartogasd az ilyet és akkor nem lesz sértődés :)
2017. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem megszokás kérdése. Úgy képzeld el, mintha a barátod vagy valaki más gyakran főzne neked olyan kaját, amit utálsz, és nem érti, miért nem szoktad meg az évek alatt.

Egyébként szerintem lehetnének jók a beszólásaid, csak úgy néz ki, hogy túl korán tálalod őket. Mindhárom esetben még a hír/események hatása alatt volt. Úgy néz ki, hogy neki más kell ahhoz, hogy feldolgozza a történteket, amit úgy neveznek, hogy együttérzés. Később lehet viccelődni, miután megvolt az érzelmi támogatás. Nem kell 70 lapát, valószínű beérné eggyel is, mondjuk azzal, hogy nem tojod le láthatóan, hogy majdnem kórházba került. Azért egy karambol elég sokkoló, ahogy az a hír is, hogy cukorbeteg lesz valaki. Nem a műkörme törött le, remélem érted.

Azt kérdezed, önző vagy-e? Egy kicsit igen. Lehetnél tudatosabb az ilyen dolgokban. Amikor őt érik sokkhatások, megterhelő dolgok, nem pont az ő dolga lenne még abban is hozzád alkalmazkodni, hogy hogyan reagáljon.

2017. aug. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem vissza veszek akkor.

Így valóban önzőnek tűnök,de természetesen voltak komolyabb esetek amikor nem volt helye viccnek (szerintem se). Az is közrejátszhat hogy ő meg egy nagy hóhányó aztán néha azthiszem hogy hülyéskedik vagy rátesz a történtekre és nem tudom komolyan venni sokszor amikor is valóban komolyan kéne. De igazatok van visszább kell venni.

2017. aug. 4. 07:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem önzőség, zsimplán érzéketlen bunkó vagy.


Neked hogy esne, ha beléd rohannának és a párod látványosan szarná le, hogy mi van veled, inkább nekiállna "poénkodni"? Vagy nálad diagnosztizálnának bármilyen betegséget, és a kedvesed egy odamondással elintézné?


Mostohaanyám ilyen tajparaszt, akinek mindenre van valami rosszmájú beszólása, mert amit te csinálsz a már bőven nem a poén-szint, és tedd össze a két kezed, amiért a páro még veled van.

Ilyen rosszindulatú embert 10/9 elvet magától.

2017. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megkülönböztetni, mikor poénkodik, és mikor nagy a baj, ostobább vagy, mint hittem.
2017. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!