Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem szeretik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretik ha egy férfi fullba őszinte? Miért baj ha kimondja az igazságot? Miért kell megsértődni ezen?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mint amikor 40 centis farokra vagysz, aztan megiscsak te szivod meg
2015. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy, hogy őszinte vagy bunkó.
2015. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
testvér. én is leálltam. nem kell hazudni. meg nem is kell kimondani mindent amit gondolsz. legyél titokzatos.
2015. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Én örülök ha őszinte egy férfi, de vannak határok. Az őszinteség és a bunkóság nem ugyanaz. Pl. Ha nem nézek ki jól mondja meg nyugodtan de ne úgy, hogy azt mondja "Úgy nézel ki mint a mosott szar".

Én is szinte mindig őszinte vagyok, viszont tudom mi az a kegyes hazugság és mikor kell befogni a számat.

2015. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha őszinte vagy akkor egy roha.dék bunkó vagy, ha nem mondod meg, hogy mi bajod pontosan akkor meg titkolózol és azért vagy szemét.láda. Nem jó nekik semmi. Lehet lepontozni, attól még így van.
2015. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel olyan embereknek szokott csak problemaja lenni akik fullba tahok.
2015. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Az én barátom már túl őszinte. Sok mindent megbeszélünk partner vagyok meg nyitott sok mindenbe. De azért olyanokat ne osszunk már meg a másikkal hogy az egyikvolt csajának akkora melle meg olyan formáju volt hogy meg ő se nagyon hitte el hogy van ilyen.

Nem keritettem neki nagy feneket, meg nem kezdtem el visszavágni azzal mielőtt összejöttünk volna az öccse keményen nyomult rám miközben együtt voltam az akkori barátommal.

Volt hogy direkt ugy viselkedtem mint ő, persze az nem tetszett neki utána észre is vette magát. ( nem ilyen emgjegyzésekkel hál Istennek ez egyszeri megjegyzése volt. )

Ilyenkor nem gondolkozik némelyik ember ???? Legyünk őszinték de nem vagyunk kíváncsiak előttünk kinek ki jött be vagy épp mije volt nagyon komoly..... Mert nekem is volt előtte életem sőt szemem még most is van ;) Meg ESZEM. ....

2015. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Az én kedvesem le is tépné a fejemet, ha nem volnék full őszinte - jó ez így. Ő is ilyen. Néha kicsit nyersnek

látják ezt mások de amúgy meg állati megnyugtató.

Olyat keress te is, akinél ez nem probléma.

2015. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
csatlakozom azokhoz, akik úgy vallják; őszinteség igen, tahóság nem. Engem sokszor bunkóztak már le a túlzott őszinteségem miatt és van, mikor inkább hallgatok, mint hal a tepsiben. Azonban mindig törekszem az őszinteségre, csak lehetőleg bántás nélkül.
2015. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!