Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked is felcsillan a szemed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked is felcsillan a szemed ilyenkor, hogy mi van ha te vagy az?

Figyelt kérdés

Mikor kiírnak egy kérdést, amiben megjelölnek egy személyt, akire nem mernek ráírni, nem merik leszólítani, csak szemezni szoktak stb. de nagyon vonzódik már hozzá és örülne ha összejönne a dolog, csak nem mer kezdeményezni.

Bele gondoltál már, hogy mi van ha egyszer majd rólad lesz szó? :)

Bevallom én sokszor beleélem magam a célszemély szerepébe, eljátszok a gondolattal hátha én vagyok "az"

Soha nem lehet tudni :D


2017. aug. 3. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem mert van barátom.
2017. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ha valakinek tetszenék a környezetemben, akkor azt már rég észrevettem volna.
2017. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A legrosszabb ***** válasza:
77%
Nem, mert nem érdekel.
2017. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Néha előkerülnek olyan kérdések, amik aktuálisan hasonlítanak az én egy-egy szituációmhoz, de nagyon kevés esélyt látok arra reálisan, hogy pont rólam szól.

Amúgy volt már itt olyan kérdés, ami rólam szólt, viszont arra valahogy kétkedés nélkül ráismertem.

2017. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Nálam volt már ilyen, randiztam egy sráccal és kiírta, hogy most akkor meg kellett volna csókolnia randi végén vagy nem? :D és mindent pontosan leírt, hogy hol voltunk, mit csináltunk, szóval egyértelmű volt.
2017. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
#5 én épp ezért kicsi ferdítésekkel írok ki kérdést, nehogy magára ismerjen az illető, kicsi az esély, de ki tudja :D
2017. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Aha :-P. De volt rá példa
2017. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
Több rajongóm írt már ki rólam kérdést. Sok itt a hulye fäsz. 😀 Tisztelet a kevés kivételnek, egyénként semmi rossznak elrontója nem vagyok.
2017. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

# 8


Mindenki tudja, hogy nincs egy darab rajongód sem.

2017. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
Erre ráb...tál, több is van.
2017. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!