Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtöl, bókolgat, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtöl, bókolgat, de a szorosabb közeledést már visszautasítom a lentiek miatt. Szerintetek ilyenkor mit a helyes?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm folyamatosan flörtölget és bókol, időnként már tovább is megy. Megcsípi a fenekem, volt, hogy szorosan mögém ült, amikor volt rá módja, vagy hozzám bújt.

Ezeket a közeledéseket én visszautasítottam, mert nem tudom eldönteni, hogy csak egy éjszakára akar "megszerezni" vagy ő ilyen típus, és szeret szórakozni a nőkkel, esetleg kapcsolatot akar.

Nekem bejön, de kapcsolaton kívül nem megyek bele semmibe.


Ilyen helyzetben mi a helyes viselkedés?


2017. júl. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen alakkal ne is menj bele semmibe. A fenekedbe csíp, szorosan mögéd ül - szerinted mégis milyen szándéka lehet? Legyünk őszinték, nem igazán a szerelmet keresi a fickó. A bókolásnak meg ne dőlj be, az csak a puhítást szolgálja: az a célja, hogy ellágyuljon a kicsi szíved és engedj neki. Ne tedd, ez egy számító alak.
2017. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a helyes viselkedés?

Ahová pozícionálod magad, attól függ.

Ne haragudj, de az, hogy egy férfi fenékcsipkedéssel meg csípő odatologatással ismerkedik- az a legalja kategória... ha te ezt tűröd, hagyod, ez az igényszinted, akkor nem szóltam.

Ha ez az "úriember" arra lusta, hogy érdeklődéssel, figyelmességgel megtiszteljen, akkor az normális nőknél kuka... már azoknàl, akik egy nedves lyuknál többre tartják magukat :)


...a nyomulásra határozott NEM-et kell mondani, ha ez a stílus neked sem jön be... érdekes, velem nem ezen a színvonalon szoktak ismerkedni.

A legkevésbé sem vagyok prűd, de képen vágnám Vin Dieselt is, ha nyomakodna meg csipkedne...

40N

2017. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy rettentő proli viselkedés ez a fenékcsipkedés és többi.

Ha tetszel neki, akkor kezdeményezzen normális módon.

AMúgy hány évesek vagytok? Mert 14 év alatt még elmegy.

2017. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akinek komolyak a szándékai,az nem csipkedi a seggedet,hanen mondjuk beszélget veled.Nem szexről,más dolgokról is.Persze ő is flörtöl és bókol,de csak finoman.Nem tapiz rögtön,sőt,abszolút nem.Észre fogod venni,ha megismersz egy olyan férfit,aki kapcsolatot szeretne.
2017. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lassan egy éve ismerjük egymást (munkahely), nem csipkedéssel kezdte, azzal mostanában próbálkozik. Nagyon sokat beszélgetünk. Többször elhívott már a baráti társaságába is, de interneten keresztül nem tartjuk a kapcsolatot, csak személyesen, más lánnyal lehet, hogy beszél interneten keresztül, aki tetszik neki. Beszélgetések során mesélt a korábbi kapcsolatairól, és hogy most is párt keres.

Ez még a fenti leírásból hiányzott.

Még azt tudni kell, hogy én tapasztalatlan vagyok ezen a téren, ő pedig már jó pár kapcsolaton túl van. Nem szeretnék csalódni, ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre.

Az eddigieket is köszönöm szépen, nagyon hasznosak voltak!

2017. júl. 25. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a barátját, hogy milyen.


Gyakran a haver kikotyogja, hogy mit akar.

Én is volt már ilyen rossz fej.

Haverom munkahelyen fűzte a csajokat. Járkálós meló volt. Mi mentünk ki irodákba.

Szóval már utam, hogy rá kell várni, mert mindig fűz valami csaj.

Egyszer egyik nap csak én mentem. És akit fűzni szokott lány megkérdezte, hogy hol a srác. Meg, hogy komolyan gondolja-e.

Én simán megmondtam, hogy minden csajt fűz.

Egyébként se fogok senki miatt lódítani. De a lányon is látszott, hogy ő komolyan gondolná.

Utána már a lány is lazán kezelte a munkatársamat.

2017. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként én a munkahely tabu híve vagyok.

Kipróbáltam már, és munkahelyet is kellett váltanom miatta.

2017. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!