Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal. Úgy érzem hogy már nem vagyok szerelmes, de még mindig szeretem. Nem tudnám nem szeretni, mivel ő mindennél jobban szeret, bármit megtenne értem, mindenben segít és támogat. Tisztelem és becsülöm őt. Én is nagyon szeretem, de már nem vonzódom úgy hozzá, egyszerűen csak szeretem, de a szerelem részemről elmúlt. Tényleg minden rendben lenne köztünk, de egyre többet veszekedünk, mert ő már lassan összeköltözne, de én ebben nem vagyok biztos, nem tudom hogy mit csináljak.


Tudom, hogy ilyen férfit nem biztos hogy találnék még egyet, de valahogy mégsem vagyok biztos abban, hogy mellette boldog lehetek-e hosszabb távon. Vagy törődjek bele hogy elmúlt a vonzalom? Így is lehetek boldog? Valahogy most nem érzem magam teljesen annak.

Boldog vagyok, hogy valaki ennyire szeret, de az mégis elszomorít, hogy én nem tudom ezt viszonozni...



2017. aug. 3. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak az elégedett ember lehet boldog. Vagy megelégszel azzal ami van vagy keresel olyat akivel megelégszel. Igazad van, ilyet még egyszer nem találsz, csak jobbat vagy rosszabbat, amennyit akarsz. Beszéljetek, döntsetek, csináljátok, ne legyél beszari.

31/f

2017. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugysem fogsz Vele szakitani, mert kenyelmes a helyzet a szamodra. Igazabol itt a valaszirok 99%-a azt fogja tanacsolni, hogy eloszor beszelj Vele, probaljatok valtoztatni es ha ugy sem megy, akkor szakits. Nekem az a velemenyem, hogy a kapcsolatod mar elegge a veget jarja, de ezt szeretik a parocskak leginkabb elhuzni... ilyenkor altalaban besikerul 1-2 mellekvagany is, persze azt is megbocsajtjak, blabla...

Amugy sok boldogsagot, meg minden, de ez a kapcsolat kuka, mert nincs benne vonzalom.

2017. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyet értek az előzőkkel. Volt már lapos kapcsolatom, tudom milyen, és így utólag visszagondolva ott már az elején se volt az a hű de nagy szerelem a részemről. Végül nem kifejezetten emiatt, de másfél év után szétmentünk. Összehasonlításképp a jelenlegi párommal most leszünk 2 évesek, és ugyanannyira odavagyunk egymásért, mint az elején. Úgyhogy én azt mondom, ha egy kicsit is bizonytalan vagy, hogy vele akarsz-e lenni, magaddal, és vele szemben is az a fair ha őszinte vagy. Mindketten azt érdemlitek, hogy olyan kapcsolatban legyen részetek, ami nem a megalkuvásról szól. Hosszútávon biztos, hogy nem vezetne jóra, ha már 1 év után azon gondolkozol, vajon tényleg mellette a helyed.
2017. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék így élni, kilépnék.
2017. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Áh, ez így felejtős.


Azzal nincs baj, hogy elmúlt a szerelem - bár én másfél év után is imádom a kedvesemet. Nem rózsaszín köd, de elpirulok, ha rámnéz, vagy úgy megcsókol -, de hogy nem tervezel vele közös jövőt, akkor inkább szakíts, és keressétek meg azt, aki még több év után is elvarázsol.

2017. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell keresni közös célokat, amin együtt dolgoztok. Ha sikerül, akkor van még remény. Ha látod különböző az utatok, nem tudsz tovább fejlődni, akadályoz a személyes céljaidban. Akkor vége a kapcsolatnak. De azért légy tapintatos a pároddal, adj neki esélyt hogy megbeszéljétek. Hogy fel tudja dolgozni. Ha akar még próbálkozzon.
2017. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!