Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy 23 éves lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy 23 éves lány és egy 17 éves fiú között?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk pár hónapja, nagyon jól érezzük magunkat együtt. Értelmes srác, nagyon jól tanul, komoly tervei vannak. Nem is egy csajozós fajta, inkább érzelmes. Emellett amikor megismertem nem mondtam volna meg, hogy ilyen fiatal, mert 20-nak simán kinéz. Kicsit azért félek rendben lesz-e így, hogy a családunk el tudja-e fogadni. Meg úgy egyáltalán nem lesznek-e fennakadások.
2017. aug. 4. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés! Hamar ki fog derülni...én nem vagyok híve az ilyen " felállásnak", de láttam már olyat, igaz keveset, hogy jól működött...
2017. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig működhet, de eléggé más életszakaszban vagytok.

A középsuli és az egyetem/főiskola/munka világa nagyon különböznek egymástól, pl. még évekig nem számíthatsz arra, hogy együtt éljetek, közös háztartásban. Ráadásul komoly veszélye van annak, hogy előbb-utóbb előjön belőle a vadászösztön, ebben a korban tombolnak a hormonok, nem is lehet érte hibáztatni.

2017. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Egy percet nem.pocsekolnek az eletembol erre a kapcsolatra,ami teljesen halalra van itelve,mar most a kezdetek kezdten!
2017. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ínyenc vagy, igaz? 😀 Nekem 19 évesen volt 24 éves barátnőm, működött.
2017. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk 3 év van a párommal, ő 15 volt én pedig 18 mikor összejöttünk. Mondhatom mindenki meresztette a szemét ránk vagy csak legyintett, hogy úgy is hamar szétmegyünk. Jelenleg együtt élünk és a lehető legboldogabbak vagyunk :D 25F 28N
2017. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán. A szerelem nem kortól függ! :)
2017. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!