Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak azután "csillan"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azután "csillan" fel a szemük a nőknek, mikor kiderül hogy nem a az átlagos csóró kategóriába tartozom?

Figyelt kérdés

Az internetes ismerkedések elején, alig lehet bármilyen témával is feldobni a beszélgetések döntő részét a nőkkel.

Majdhogynem fél oldalakat kell írjak, hogy kapjak cserébe egy negyed mondatot.

De ahogy bedobok valamit, pl. hogy milyen kocsim vagy motorom van, és hogy ilyen-olyan drága holmikat szoktam venni, egyből 180°-ot változik a beszélgetés :D

Érdeklődőek, kezdeményezőek lesznek, már-már átesnek a ló túloldalára.

Sokszor direkt ráteszek még egy lapáttal, mert élvezem hogy milyen szánalmasan tepernek, a korábbi semleges stílussal ellentétben.

Bevallom tényleg élvezem a dolgot, ezért bekamuzok néha ezt azt, csak hogy még jobban fokozzam a hangulatot :D (nyilván azoknál akikről tudom hogy esélytelen lenne a komoly kapcsolat)

Tényleg ennyire pénz orientáltak a nők? Nem egy egyedi esetről beszélek, évek óta ezt tapasztalom. Persze vannak olyanok is akik nem tartoznak ebbe a típusba, de a számuk évről évre egyre csökken.


2017. aug. 5. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tippelek: amelyikhez vonzódik. Hoppácska. Én sosem pénz alapján választottam. A barátnőim sem. Egyikünk sem csúnya, bár átlag nők vagyunk.
2017. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Randiztam ilyen sráccal, nagyon kínos lett a végére.

Először meghívogatott egy-egy italra, vacsorára, aztán elvárta, hogy érezzem magam megtisztelve a társaságában...aztán mikor mondtam, hogy köszöntem szépen, pénzéhes k u r v a lettem. Mikor sokszor mondtam neki, hogy menjünk inkább olcsóbb helyre, nem kell meghívnia. Akkor meg igénytelen voltam.

A pénz meghülyíti az embereket. Hódíts személyiséggel, ahhoz átlagos külső is elég.

20L

2017. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11, na de mihez fog vonzódni! Ha a külseje nem jó, akkor marad a pénze.

És ez itt a baj.


#12-nek van igaza, a pénz rontja el az embereket. Amint valakinek túl sok van belőle, egyből undorító véglénnyé fog válni, mert a pénzével a mai pénzközpontú világban bármit megtehet.

2017. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!