Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelem nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Annyi kínálkozó lehetőségem lenne arra, hogy lefeküdjek olyan pasikkal, akik 10/10-esek, de mégsem megy, hiányzik a többlet érzés. Másnak olyan könnyen megy ez a csak szex és más semmi dolog. Próbáltam már a kalandot, akkor sem volt az igazi...most akkor vénlány gondolkodásom van?
2017. aug. 6. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként is hasonlóan vagyok vele. Ha szerelem nem is, de azért annál jóval több kell, mint hogy valaki jól néz ki.
2017. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Szerintem ez rendben van. Nem mindenkinek megy ez, és nem is igazán értem mire jó össze vissza szexelni bárkivel. Én se tudnék olyannal aki nem szimpatikus számomra és nem érzem jól magam a társaságban vagy szimplán csak nem bízom benne.
2017. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is hasonlóképp vagyok szintén lányként. Ez így a normális.
2017. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

VIZSGÁLAT...

.

VIZSGÁLAT KÉSZ

.

ÖN EGÉSZSÉGES!

2017. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Ennyiből nem lehet megmondani. Lehet, valami szexuális jellegű pszichológiai problémád van.

Vannak lelki, és testi vágyak, a legjobb ha a kettőre rátalálsz egy személyben viszont(!) ez nem jelenti azt, hogy a kettő külön nem működik.

2017. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Mert rágörcsölsz, és amit hinni akarsz azt teljesíted is.
2017. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert helyesen gondolkodsz...sok ilyen kéne!
2017. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!