Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott a barátom a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a barátom a kapcsolatunk elején, fel kéne hoznom neki?

Figyelt kérdés
Szóval kereken egy éve vagyunk együtt. Mindketten egy másik "kapcsolatból", vagyis inkább csalódásból menekültünk egymáshoz. Ismerem a lányt, akivel kavart. Állítása szerint egy hisztis picsha (bocsi, szűrő miatt írtam így) aki mindenkivel összefekszik, de azt azért hozzátette hogy modellalkat stb. Jó amúgy nem is nagyon érdekelt a dolog, de kb egy hete belenéztem a telójába. Tudom, nem szép dolog, de szoktunk egymás régi üzenetein, bénaságain nevetni. Láttam hogy a csajjal miután mi összejöttünk még 2 hónapig beszélt... és egyértelműen nyomult, holott nekem azt mondta ő vetett véget, mert nem bírta elviselni, meg szégyellte (sok pasival volt). A csaj kb nem is vette a lapot, vissza se írt az utolsóra. Nekem ez így rosszul esik, olyan mintha "ha nincs ló, jó a szamár is". Eddig azt éreztem mindrn rendben, de nem tudom... akkor ezért szidta a csajt, mert kikosarazta... Mit tegyek, felhozzam neki, hogy ez kicsit bánt? Azt mondta mióta mi beszéltünk meg találkozgattunk, senkivel nem beszélget sulis dolgokon kívül. 21L
2017. aug. 6. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan tipikus
2017. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg csak süket rizsát tolt neked az elején, hogy fel tudjon szedni. ahogy írtad nincs ló és a szamár esete.

fäsz tudja van e értelme ezen görcsölni, lehet azóta már elfelejtette a csajt és téged szeret, de az is lehet hogy csak azért van veled, hogy ne legyen egyedül.

én azért kérdőre vonnám, már csak azért is mert ha valaki nem törli ki az ilyen beszélgetéseket úgy, hogy van párkapcsolata.

annak általában nyomós oka van.

2017. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kitörölte, az archiváltban volt.
2017. aug. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!