Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer elrontottam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer elrontottam az esélyeimet, később még helyrehozhatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy férfi, aki már régebb óta tetszik, és rajta is éreztem, hogy nem vagyok számára közömbös. Tett is lépést (érezhetően kezdeményező jelleggel), de nem éppen megfelelően reagáltam. Sőt, valamiért teljesen hülyén viselkedtem... és most attól félek, hogy negatívnak, ill. egy-két rosszul sikerült megjegyzés, poén miatt kevésbé intelligensnek is tart. Ráadásul ez volt az utolsó alkalom, amikor beszéltünk, azóta csak futólag láttuk egymást, köszöntünk és ennyi. Egy-két hét múlva éppen azon dolgoztam, hogy összeszedem magam és bebizonyítom, hogy nem vagyok olyan idióta, mint amilyennek akkor sikerült mutatkoznom, de egy este, amikor a barátnőimmel elmentünk egy rendezvényre, megláttam egy másik nővel. Nem tudom, észrevett-e, mert annyira zavarba jöttem, hogy csak elbújni próbáltam, amikor elhaladtak mellettünk. Azóta jegeltem a témát, beletörődtem, hogy ezt eltoltam. A másik nőről viszont azóta sincs semmi hír, szóval visszagondolva nem is 100%, hogy randiztak. Vagy ha mégis, talán nem lett semmi.


Most van rá esély, hogy egy hónapon belül újra találkozhatunk. Ha úgy látom, hogy nincs senkije, érdemes megpróbálni vagy már felesleges? Hogyan kellene viselkednem? Mi az, amivel újra "elcsábíthatnám"?


Köszönöm előre is, ha valaki segít (és azt is, ha végigolvasta)! :)


2017. aug. 6. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent helyre lehet kozni a kerdes csak hogy megèri-e
2017. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A belektetett idot energiat
2017. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fektetett
2017. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ő szemszögéből nem nyilatkozhatok, de én azon a véleményen vagyok, hogy jó páros lennénk. :) Az időt és energiát nem sajnálom, ha van esély.
2017. aug. 6. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!