Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam mindent, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent, vagy még helyrehozhatom? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikerül!

Még mielőtt írnátok, hogy én voltam a hülye, tudom, de olvassátok a végét is..!

Pénteken suli után beugrottunk a helyi kocsmába a haverokkal meginni 3 fütyit, de barátnőmmel kellett találkoznom nem sokkal utána, és hát elég illuminált állapotban voltam persze nem annyira, csak éppen jól éreztem magam. Mondanom sem kell, barátnőm egyből megérezte rajtam és szóvá is tette. Láttam rajta, hogy nem nagyon tetszik neki, de szerencsére egy hosszú séta volt megbeszélve, és az első 15-20 perc után teljesen kijózanodtam. "Randink" vége fele leültünk egy padra, nagyon sokat dumáltunk, mert ugye nagyon szeret beszélni, és jól is éreztük magunkat,leszámítva a kocsma-és piaszagomat/ízemet. Mikor hazaértem írta is az sms-t, hogy nagyon nem tetszett neki, hogy részegen mentem és még szépen fogalmazott. Természetesen bocsánatot kértem, de még nem kaptam kielégítő választ tőle. Tudom, hogy hülye voltam és nem kellett volna inni. Most jönnek az ő problémás ügyei, mikor is ÉN nem szóltam semmit...mikor barátnőivel elmentek bulizni és felhívtam este, hogy minden rendben-e, és mondta, hogy érte kéne menjek mert elég szarul van(matt részeg volt)és már 4x hányt, nem értem rá sajna és nem tudtam érte menni, nade mivan ha érte megyek, és egy részeg lányt hurcolászok haza, azért az is elég kiábrándító vagy mi a fene. Megkell hagyni, hogy szilveszterkor is elég "szép" állapotban volt, hányt is, de én még utána is hajlandó voltam a szájában matatni és nem tettem szóvá, hogy milyen hányás ízű a szád szivi. Igaz, akkor mindketten "jól" voltunk, de ő kicsit többet ivott a kelleténél. Naggyából ennyi a story. Válaszokat előre is köszi!!


2009. jan. 24. 09:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%

Nos, hát szerintem ez egy elég kínos helyzet... Én lány vagyok és kifejezetten utálom ha a pasim részeg... Amit írtál, hogy elment bulizni és igen csak részeg volt az a helyzet szerintem teljesen más mert neki utána nem lett volna senkivel randija... Mikor szilveszterkor együtt voltatok akkor meg mint ahogy írtad mind ketten részegek voltatok...Az hogy elmentél a haverjaiddal iszogatni és utána randid volt a barátnőddel úgy, hogy tudtad hát akkor csak magadra vess... De szerintem azért nincs veszve minden hívd fel hogy nagyon sajnálod és, hogy szeretnél vele találkozni, aztán amikor találkoztok legyél józan vegyél neki egy szál rózsát (vagy éppen a kedvenc virágját) és kérj tőle még egyszer bocsánatot és mond meg neki, hogy nagyon sajnálod a múltkori viselkedésedet és ígérd meg neki hogy többet ez nem fordul elő.. Aztán próbáld is betartani...

Sok sikert remélem segítettem...

Szia

2009. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Tudod mit gondolok? itt igazából generáltatok egy problémát ami nincs is. Az baj volna, ha ezek a berúgások rendszeresek vonának.Ő is ivott, berúgott hányt oké. Te is ittál kijózanodtál aztán ennyi. Szerintem toleráljátok egymás berúgásaid, és ha lehet ritkítsátok is, sőt be is lehet szüntetni, nem túl kellemes tulajdonság. De abba nem látok problémát, hogy egy pasi néha iszik a haverjaival, mondjuk ne fényes nappal már iskola után, meg ha egy évente egyszer felönt a garatra. Mondjuk ne hányásig.
2009. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Hát őszintén? Szerintem elég undorító dolog volt a haverokkal inni a "randid" előtt, de megtetted most már mind1, nincs más hátra, mint bocsánatot kérni egy gyönyörű ajándékkal kísérve!

Az, hogy egy lány részeg az nagyon nagyon undorító, hát még ha hányt is utána...de az, hogy nem mentél érte az még undorítóbb volt. Rossz húzás volt részedről!

Szilveszterkor pedig együtt voltatok, ezt nem kéne felemlegetni, maximum annyi ideig, hogy azért nem szép dolog ennyire berúgni!

Próbáljatok kompromisszumot kötni, hogy ki mikor mennyit és kivel iszik mielőtt találkoztok! Ha meg lehetne oldani, ne is igyatok! De ez már a ti dolgotok!

2009. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért adjon gyönyörű ajándékot a csajnak, mikor ő is tajrészeg volt? Ilyet is csak ez önző hülye pitcha írhat.
2009. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Számomra ez két értelmet kap. Én nagyon mérges lennék, ha a párom inna, mielőtt randija van velem. De én nem iszok, így jogos lenne a felháborodásom. De mivel ő még akkor sem iszik, amikor én (szülinapokon 1 pohárral), így nem is szólhatok érte.

Másrészről, ha én is matt részegre innám magam, úgy, mint a barátnőd, és a pasim is olyan lenne, mint te, akkor nem szólnék semmit. Egyik kutya, másik eb. Örülj neki, hogy egymásra találtatok, mindketten iszákosak vagytok. A csaj se szólhat semmit ha iszol, de te sem, ha ő iszik.

Egyedül akkor lehetne szóvá tenni véleményem szerint, ha az egyik fél közületek nem iszik. De mivel mindketten, így egyikőtöknek sincs joga a másik szemére hányni, amit ő maga is csinál. Nincs joga hozzá. Először magába kell néznie. Szerintem.

2009. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Egészségedre Haver! xD
2009. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az túlzás, hogy iszákosak vagyunk, ő és én is 2x voltunk berúgva, az a két eset amit leírtam, ugye a szilveszter plusz az az egy-egy külön berúgás, de ő otársa szülinapi buliján volt akkor, de hát akkor is visszafoghatta volna magát, csak ÉN ugye nem a megfelelő időben ittam és már nagyon szégyellem is magam miatta, de nem tudom visszacsinálni..mellesleg nem azért nem tudtam érte menni anno mert nem akartam, hanem mert nem volt rá LEHETŐSÉGEM, nagyon szívesen érte mentem és haza kísértem volna, hisz a hangja a telefonban nagyon vérszegény volt és sajnáltam.
2009. jan. 24. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a barátnőd túlzásba viszi. Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod. Nem írtad a korodat, de úgy sejtem, még igen csak fiatal vagy, ilyen korban előfordulnak ilyen "kilengések".
2009. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tárgytalannak tekintettem a témát, mert ha ő is ivott, és most meg te, és te semmit nem szóltál be neki amiért ivott, akkor 1-1. Nincs oka kérdőre vonni. :)
2009. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó, de akkor most mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg, de mégis megbocsásson?
2009. jan. 24. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!