Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg tetszik valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg tetszik valakinek Vaness/za nevű lány? . : D: D És milyen szituációban vagytok? :D

Figyelt kérdés
És a szituációkra lennék kíváncsi,Pl egy suliba jártok-e,ismeritek-e egymást,na meg hogy hogy néz ki az illető,vagy milyen városban lakik..Tudom elég hülye egy kérdés,de nagyon unatkozok....:D
2010. máj. 23. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem ismerek Vaness/za nevü lányt
2010. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2.neved Dóra?? xDD
2010. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem,2. nevem nem Dóra:)
2010. máj. 23. 22:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem ismerlek...:( :D
2010. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Vanessza név már önmagában elárulja a lány etnikai mivoltát. két Vanesszát ismerek, mindkettő roma.
2010. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22:12 és 22:13 vagyok.Akit én ismerek Vanessza és akinek a 2.neve Dóra...xDD Ő nem roma.A Mercedes inkább cigány név.
2010. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

22:15

Tehát akkor Vanessa Hudgens is roma?:D:D:D

2010. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó..Ezt nagyon kikérem magamnak...:D

Ez egyáltalán nem igaz,hogy a Vanessa név elárulja hogy valaki roma-e vagy sem...Ez egyáltalán nem igaz..Nem vagyok roma...Szóval ez a felfogás kicsit furcsa...

2010. máj. 23. 22:28
 9/14 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor Vanessa Hudgens is roma?:D:D:D"


A Vanessa külföldön nem olyan ritka, mint itt. Alapból ott nyilván semmi köze a romákhoz, de nálunk igenis elsősorban a romák szeretnek ilyen latinos beütésű neveket adni a gyerekeiknek, főként szappanoperaszereplők neve után.

(Rikárdó, Rozalinda, Luszeszíta vagy amit akarsz...)

2010. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Jó..Ezt nagyon kikérem magamnak...:D

Ez egyáltalán nem igaz,hogy a Vanessa név elárulja hogy valaki roma-e vagy sem...Ez egyáltalán nem igaz..Nem vagyok roma...Szóval ez a felfogás kicsit furcsa..."

Nézd, aki nem inge, nem veszi magára. De ez akkor is így van. Kérdezz meg akárkit, hogy kik adnak a leggyakrabban Vanessza nevet a gyerekeiknek, mindenki rá fogja vágni, hogy a romák. tudod mit? Fel is teszem kérdésnek!


Itt nézd majd a válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nepszokas..

2010. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!