Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol romtottam el, lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol romtottam el, lányként kikerülni a barátzónából?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel úgy találkoztunk (fél év chatelés után), hogy ismerkedünk,szóval a kapcsolat volt a cél.

Nekem nagyon bejött,én is szimpi voltam,ugyanis az első találkozó után fehozta búcsúzáskor,hogy mikor találkpzunk legközelebb és hogy magyon jól érezte magát

Aztán én gólyatáborba mentem és 1-2x írtam neki részegen.

Elég komoly pasi, 17 évvel idősebb nálam. .

Aztán a köveztekő talin nem történt semmi közeledés, de szintén mondta,hogy jól érezte magát.

Azután még koncertre mentünk,újabb talik. Én totál beleszerettem, ő nem lépett.

Nem értettem mi a baj ,már nem bírtam tovább és elmondtam neki az érzéseimet.

Azt mondta érzi mindezt, és nagyon szimpi vagyok, kér egy kis időt gondolkodni,egy hetet,mert nem tudja mi legyen,nagyon gyerek vagyok még. Aztán szorosan megölelt és alig akart elengedni.

Aztán egy hétre szóba került a dolog,azt mondta nem szeretné most ezt, mert még tini vagyok. De nagyon szeret és kicsit lelkiismeretfurdalása is van.

Tudom hol rontottam el. Bekerültem az egyetemre,pont amikor találkoztunk, utána nagyon sokat buliztam,ittam, és részegn sokszor hülyeségeket írtam neki, vagy amikor ő hívott,részeg voltam.

Tudom,hogy felelőteln voltam és gyerekes. Egy 37 éves cégvezető férfinek nem egy tinire van szüksége nyilván.

Még mindig tartjuk a kapcsolatot,kb kéthetente találkozunk. És én még mindig ugyanolyan vagyok...

De most elhatároztam,hogy megváltozok,magam miatt és miatta is.

Egy időre el akarok tűnni az életéből,és érettebb,komolyabb lányként visszatérni aztán.

Szerintetek megéri? Talán kikerülök a friendzone-ból és végre nőként fog rám tekinteni?

Van olyan lány esetleg akinek már sikerült kimerülnie a barát zónábol?

20N



2017. aug. 7. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem fog rád nőként tekinteni, mert nem nő vagy, hanem kislány.
2017. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Meg az elso benyomast sem nagyon lehet megvaltoztatni, nem hogy tobb honap ismerettseget. Mire te megkomolydsz addigra o mar a nyugdijjas otthonat keresi.
2017. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Már rég találsz mást addig :D
2017. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jól teszed.

Másképp nem is nagyon lehet kikerülni, mint hogy eltűnsz az életéből, aztán ha hiányzol neki, akkor lehet még belőle valami, főleg ha abba az irányba változol.

De ne vidd túlzásba a reménykedést.

2017. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egyáltalán nem igaz... azt hittem majd valami biztató válaszoonérkezbek,amiket a barátaimtól is kapok.

A sajat szerencsétlenségeteket ne rajtam vezessézek le légyszíves...

2017. aug. 7. 20:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszi
2017. aug. 7. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"azt hittem majd valami biztató válaszoonérkezbek,amiket a barátaimtól is kapok"


Mi a barátaiddal ellentétben megmondjuk azt amit gondolunk, ahelyett hogy a lelki világodat pátyolgatnánk. Ezek szerint csak azért írtad ki a kérdést hogy a "jaaaj, biztos sikerülni fog, hajrá pusszpussz" válaszokat kapj? Mert akkor tényleg tini még a felfogásod.


Hosszú idő lesz, hogy tisztára mosd magad, és semmi nem garantálja, hogy sikerülni fog. Igen, valóban elrontottad a részeges akcióiddal, felnőtt, felelőségteljes nő ilyet nem csinál, és ezt a kiszemelted is tudja. Most hiába döntöd el, hogy felnőttes leszel és változol, ez nem lesz sem gyors sem könnyű. Főleg mert nem elhatározás kérdése, hanem rengeteg tényező befolyásolja.


Mindenesetre hajrá hajrá.

2017. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem fogja meghatni ez az "eltűnök az életéből" taktika. Ez is egy gyerekes ökörség. Felnőtt ember, megmondta, amit megmondott. Ez van.
2017. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek mondjam el neki,hoy egy ideig nem szeretném ha tartanánk a kapcsolatot és picit eltűnök? Vagy egyszerűen csak tűnjek el az életéből minden szó nélkül?
2017. aug. 7. 20:25
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha keresne,ignoráljam?
2017. aug. 7. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!