Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol romtottam el, lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol romtottam el, lányként kikerülni a barátzónából?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel úgy találkoztunk (fél év chatelés után), hogy ismerkedünk,szóval a kapcsolat volt a cél.

Nekem nagyon bejött,én is szimpi voltam,ugyanis az első találkozó után fehozta búcsúzáskor,hogy mikor találkpzunk legközelebb és hogy magyon jól érezte magát

Aztán én gólyatáborba mentem és 1-2x írtam neki részegen.

Elég komoly pasi, 17 évvel idősebb nálam. .

Aztán a köveztekő talin nem történt semmi közeledés, de szintén mondta,hogy jól érezte magát.

Azután még koncertre mentünk,újabb talik. Én totál beleszerettem, ő nem lépett.

Nem értettem mi a baj ,már nem bírtam tovább és elmondtam neki az érzéseimet.

Azt mondta érzi mindezt, és nagyon szimpi vagyok, kér egy kis időt gondolkodni,egy hetet,mert nem tudja mi legyen,nagyon gyerek vagyok még. Aztán szorosan megölelt és alig akart elengedni.

Aztán egy hétre szóba került a dolog,azt mondta nem szeretné most ezt, mert még tini vagyok. De nagyon szeret és kicsit lelkiismeretfurdalása is van.

Tudom hol rontottam el. Bekerültem az egyetemre,pont amikor találkoztunk, utána nagyon sokat buliztam,ittam, és részegn sokszor hülyeségeket írtam neki, vagy amikor ő hívott,részeg voltam.

Tudom,hogy felelőteln voltam és gyerekes. Egy 37 éves cégvezető férfinek nem egy tinire van szüksége nyilván.

Még mindig tartjuk a kapcsolatot,kb kéthetente találkozunk. És én még mindig ugyanolyan vagyok...

De most elhatároztam,hogy megváltozok,magam miatt és miatta is.

Egy időre el akarok tűnni az életéből,és érettebb,komolyabb lányként visszatérni aztán.

Szerintetek megéri? Talán kikerülök a friendzone-ból és végre nőként fog rám tekinteni?

Van olyan lány esetleg akinek már sikerült kimerülnie a barát zónábol?

20N



2017. aug. 7. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Na, én azért biztatnálak! Néha irj rá azért, úgymond legyél a képben, persze ha bulizol ne akkor irkálj :D

És mindig gondold át mit irsz szerintem

Sok sikert!

2017. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Te mit akarsz egy 37 éves férfitől 20 évesen? :DD Ebből semmi komoly nem lenne.

Mondjuk azt tisztán észrevenni,hogy neked nincs túl sok eszed.

Nem fog rád nőként tekinteni, akármennyire is leszel komoly. 20 éves lány vagy, és még lány is leszel egy darabig. Neki nő kell, akivel komolyra tervezhet.

2017. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem sikerült:))

Valóban,megszakítottam minden kontaktot vele, de előtte kb 2-3 hétig direkt sok programra elmentem vele, direkt 100%ot hoztam ki magamból,viselkedést mindent illetően. Plusz vettem neki egy pulcsit az utolsó ilyen találkozásunkkor, amin a kedvemc közös bandánk egyik számából volt részlet és sütöttem neki banánpalacsintáz,amit mindig is meg akart kóstolni.

Aztán nem beszéltem vele többet, írt párszor persze.

3!!!! Év után fehívtam. Szóval nagyon sok idő volt.

Sokat változtam külsőre is,megműtettem az orrom(görbe volt picit), más frizuá lett, felvettek az egyetemre, szóval én is megkomolyodtam.

Az új találkozásnál 100%_os enegriát fektettem magamba.

Aztán minden nap keresni kezdett,napi több órát beszéltünk,egyre többet találkoztunk. Aztán egyik este mozi után megcsókolt:))

Nehéz volt,de sikerült végül,együtt vagyunk:)

Nem adtam alább az igényimeb,ő 10/10es psi kívül belül és tudtam,hogy nekünk együtt kell lennünk...és tessék:)

Sok sikert;)

2017. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!