Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép nő érezheti magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép nő érezheti magát lúzernek, nyominak?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk tiniként, később kupálódott ki, mint a társai (csak úgy 15 éves korára), és felnőttként sem érz magát magabiztos szupernőnek....
2017. aug. 8. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Megengedem neki neked, bár okod nincs rá.

31/f

2017. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-neki*
2017. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Persze.

Ha gyerekként/tiniként nem kapod meg azt a figyelmet, törődést, dicséretet...Akkor bizony felnőttként önértékelési problémád lesznek, legyél bármilyen szép vagy okos. :)


Ha felismerted, az már jó, mert így tudsz ellene tenni. :)


21/L

2017. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:
100%

El kell, hogy keseritselek. De ezzel szinte mindenki igy van. Egyszer egy gazdag csavoval keszitett beszelgetest hallgattam. (Bocs, nem emlkeszrm a nevere) meg volt hivva a playboy Party-ra Los Angelesbe. A partin csak playboy nyuszik voltak meg gazdag vagy befolyasos emberek. A foszeri elkezdte kerdezgetni a csajokat, hogy mit gondolnak a sajat testukrol. Senki nem folt meglegedve vele. Mindenki azt mondta nem rossz, de Tiffany melle sokkal jobba mint az enyem, nem rossz, de Kimberly feneke sokkal formasabb az enymenel, nem rossz de Amber csipoje tokeletesebb az enymenel. A legszebb nok sincsenek megelegedve magukkal.


Ha megkerdezel, egy atlagos not, ugyanezt fogja mondani, jo az ami van, de nem lenne rossz egy ... s mindenki maskepp fejezi be a mondatot.

2017. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Mint szép nő válaszolok: akinek az önértékelése egy kicsit is összetettebb egy földigilisztáénál, annak a szépség önmagában nem fog önbizalmat adni. Nekem sosem hiányzott a külső megerősítés, mindig is népszerű voltam az iskolában, kiterjedt társasággal, a fiúk világéletemben érdeklődtek utánam (ezt így kb 12 éves korom óta folyamatosan), de mégis vannak olyan pillanatok, amikor lúzernek/nyominak érzem magam. Mert nekem ez annyira természetes, hogy az önbizalmamhoz nem igazán ad hozzá. Én attól érzem magam magabiztosnak, ha valamiben jó vagyok, ha ismerős terepen mozgok- pl osztom az észt gyakorin, beszélek a kollégáimmal a szakterületemről, a hobbimról világosítok fel valakit, tudod, olyan dolgok, amikben tényleg jó vagyok, amiket ismerek, amikről megnyugtatóan mély tudásom van. Ha ismeretlen terepre kerülök, és mondjuk a nálam fiatalabb kollégám jobban tud valami rém egyszerűnek tűnő dolgot, akkor igenis nyominak érzem magam. Amikor a barátnőim azt beszélik, hogy ilyen-olyan világjáró túráról, önkénteskedésről jöttek vissza fél év után, vagy azt olvasom, hogy a volt osztálytársaim ilyen-olyan kutatásokban értek el kimagasló eredményeket, vagy hogy milyen szipi-szupi helyeken járnak és dolgoznak, akkor bennem is megmozdul valami, amitől elbizonytalanodom magamban. Mert az ember szépsége önmagában nem ad elég önbizalmat ahhoz hogy megingathatatlanul végigkísérje az életét, még akkor is, ha gyerekkora óta él ezzel együtt (sőt, szerintem akkor még kevésbé, ha mondjuk 15 évesen egy túlsúlyos, formátlan kislány lettem volna, majd 25 éves koromra bomba nővé váltam, akkor lehet, hogy akár erre büszkébb lennék, mint arra, hogy alapvetően szerencsés vagyok).
2017. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Baromság. Soha nem láttam még olyan kimondottan szép csajt, akinek gondja lett volna az önértékelésével. Sőt. Durván el vannak szállva maguktól.
2017. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!