Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes fiatal csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes fiatal csajokkal (18-19 évesek) foglalkozni? Vagy ők még túl "gyerekek" agyilag egy komolyabb párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
27F
2017. aug. 8. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
27 évesen te 18 évesekkel akarsz foglalkozni? Ennyire ledegradálod magad?
2017. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Csak szúrni jó őket. Minden másra alkalmatlanok.
2017. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
27 évesen ne foglalkozz velük, kicsik hozzád
2017. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
Attól függ, hogy te mennyire vagy érett "agyilag". Lehet, hogy pont egy szinten vagy egy 18 évessel, de akkor te vagy kevés agyilag. XD
2017. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszabb ***** válasza:
35%
Húsz év alatt minden nőnemű még kisgyerek.
2017. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, ne foglalkozz velük, nem köztük fogod megtalálni a gyermekeid anyját nagy valószínűséggel.

Ha dugni akarsz, az más, akkor a legjobb helyen jársz. Különösen, ha már évek óta van egy jól bevált munkahelyed, sínen van az életed, és elkezdesz vidéki iskoláslányokkal ismerkedni. Ha van egy kis kiállásod, kész udvartartásra tehetsz szert pár hónap alatt egy kis Tinderrel. :D Viszont mondom, komoly dolgokat ne várj.


23/F

2017. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eléggé. Inkább olyan 25 körül kezd megjönni az esze a többségnek, akinek addig sem, annak nem is fog. 20 alatt meg aztán tényleg szinte csak gyermeki lelkek vannak.


Azok "veszélyesebbek", akik azt hiszik magukról, hogy ők érettebbek, mint a kortársaik. Általában ugyanolyan gyerekesek, ha nem jobban, csak még el is vannak szállva maguktól. Ha már ilyen fiatalt választasz, érdemes olyat, aki tisztában van vele, hogy komolytalan, legalább tudod, mire számíts.

2017. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy probat szerintem meger. En 17 voltam mikor.osszejottem a baratommal, o 24 volt akkor. Most lesz.jovoheten a 2.evfordulonk, szoval nem lehetetlen a dolog, bar meg kell mondjam a mi kapcsolatunk is ugy indult.hogy csak kavaras par alkalommal, aztan valahogy megis szerelem lett belole, ami azota csak erosodik. :D En kifejezetten orulok, hogy 7 evvel.idosebb nalam, mert joval komolyabb es megertobb is mint barmelyik korombeli srac, mar kinott abbol hogy minden lanyt megbamul, vagy hogy fennakadjon olyan hulyesegeken mint hogy elmegyek kavezni egy regen latott fiu baratommal, vagy hogy nem erek ra vele neha talalkozni mert tanulok. O is orul.nekem, mert a legtobb lany ismerose mar gyereken gondolkodik, neki meg esze agaban sincsen apukava valni, ahogy nekem sem anyukava. Mindent meg tudunk.beszelni, veszekedni is csak a teniszpalyan szoktuno, altalaban amiatt.hogy.melyikunk jatszik eppen pocsekul.

Szerintem nyugodtan probalkpzz 18 evesekkel, legtobbnek imponalninfog, hogy idpsebb vagy.

2017. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!