Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámtörő hianyerzet miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámtörő hianyerzet miért?

Figyelt kérdés

Volt egy három éves kapcsolatom amiben egyszer félévre szakítottunk is de az idő alatt is tartottuk a kapcsolatot. Rengeteg veszekedes volt benne, belesz...romsag, szex se volt már jó az elmúlt pár hónapban. Szakítottunk, de utolag kiderult h ő már a szakításos huzavona alatt is már más novel beszélgetett.( aminek félig oka is volt mert érdeke is fűződött hozza.) De kesobbiekben osszejottek "hivatalosan" is.

Volt egy erdekes húzása ami elég konkrét dolog volt a noje mellől pár hónapra rá de csak nevettem rajta.


Nem is igazán erdekelt a dolog örültem hogy vége ennek az egesznek mert sajnos valtoztatni nem akart, éltem az életem, nem unatkoztam, voltak találkáim /kirándulásaim másokkal barátilag kevésbé baratilag,nem unatkoztam.


Viszont az elmúlt 1-2 hétbe olyan szinten rám tort hogy hianyzik ez az ember, hogy akaratlanul is rá gondolok de a semmi folytan! ( Abban hiszek hogy a gondolatnak teremtő ereje van illetve akire sokszor gondol az ember megerzi, és talán az ő részéről jöhetett rám ez az egész, de félreértések elkerülése végett én nem beszélek be magamnak semmit pont hogy szeretném magamban le tudni ezt az egészet!)


Eddig hónapokig nem láttam, az elmúlt időben folyamatosan látjuk egymast.

Van mivel és kivel lekotnom magam túl is tettem magam már régen rajta ezért sem értem hogyan jött elő ez az érzés a semmiből, és tanácsot szeretnek kerni mit lehet ezzel kezdeni mert egyik pillanatban nagyon nagyon jó kedvem van mert összejönnek a dolgok és egy pillanatra beüt róla egy gondolat és elgondolkozol rajta és már is elvesztegettem perceket feleslegesen... érti a problémám és aranyos hogy idaig elolvasta az omlengesem....:-)

Köszönöm a valaszokat!


2017. aug. 9. 10:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Az lemaradt hogy ennek már 6 honapja kb h szetmentunk!

És meg azt is hozzatennem hogy ha mérvadó és volt valaki hasonló helyzetben hogy akivel utanam összejött nő hat. A foglalkozását inkább hagyom is, viszont mindenkitől aki ismert engem is szóvá tette neki hogy hogy-hogy "lecserelt" rá akar már kulsosegekben is, a mentalitasat pedig meg hozza se fűztek.

Aki tényleg érti köszönöm a választ, akik szerint butaságokat irkalok

Köszönöm a választ én is annak érzem

Most egy kicsit pedig szeretnek valtoztatni rajta így remelem valaki volt hasonló cipőben...:-D

2017. aug. 9. 10:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem naponta vannak ilyen hullámaim,ez rosszabb :D De idővel ez el fog múlni,nem kell ezen agyalni.Azért jön el,mert látod néha.
2017. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Saját tapasztalatból írom, hogy az ember képes megérezni bizonyos dolgokat, változásokat akkor is ha az illetővel már rég nincs együtt.

lehet hogy az ő fejében változott valami, és te megérzed.

Ez nem hülyeség!

Kb 3-4 hónappal a szakításunk után, igazából vidáman éltem az életemet, az exemre nem sokat gondoltam. Nem volt újabb kapcsolatom, nem is akartam, jól elvoltam egyedül.

Aztán egyik éjjel arra ébredtem hogy levert a víz, vert a szivem mint az állat, ahogy felriadtam, az volt az első gondolatom, hogy a (volt) párom mással van. Igyekeztem elhessegetni a gondolatot, meg nem is értettem, hiszen hónapokig egyáltalán nem érdekelt hogy mi van vele. Most honnan jött ez az érzés, mikor már tök jól ráálltam az egyedüllétre???

Később elkezdtünk ismét többet találkozni, beszélgetni. Egyik ilyen alkalommal kiderült hogy aznap éjjel, amikor én felriadtam valóban találkozott valakivel. Kiderült hogy nem volt köztük semmi komoly, mert hamar kiderült hogy a fickó igen "fura" szerzet volt. De nagyon ledöbbentem, hogy van ilyen, különösen ennyi idő elteltével...


illetve a közelmúltban volt egy hasonló élményem, még mindig vele kapcsolatban. Ez más jellegű "megérzés" volt, nem az hogy valakivel együtt van. És ez is beigazolódott utólag.

Furcsa dolog ez, sokszor ijesztő is, hogy még mindig rá vagyok hangolódva. Mikor fog ez vajon megszakadni?

Már másfél éve nem vagyunk együtt! Már másra kellene hangolódnom, de úgy néz ki még mindig fogva tart az előző.


Ez már ezotéria kategória :-)


Szóval lehet hogy te is valami jelentősebb változást, eseményt éreztél meg ami vele történik.

2017. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kevésbé ezósan magyarázom, mint az előző :-), szerintem tudat alatt szimplán most jutottál el ehhez a fajta feldolgozásig. Nekem is volt ilyen anno, X idővel később nevetségesen féltékeny lettem az exre, pedig aztán nekünk semmi keresnivalónk egymás mellett, ezt akkor is tudtam ésszel. De stressz, szívdobogás, gyomorgörcs, róla álmodás, minden volt, hogy hiányérzetem van.

Aztán egyszercsak elmúlt. :)

A szakítás is gyászfolyamat, annak is megvannak a maga fokozatai. Különösebb tennivalód nincs vele, csak tudatosítsd magadban, hogy a te életed megy tovább, és ő már nem a része.

2017. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat mind pozitív!! És egy lehurrogos sárga papiros választ se kaptam...


Hármas! Én is sok dolgot tulajdonítok az ezoterianak és az ezekben rejlő energiaknak.

Azért is furcsállom ezt az erzest mert mikor szetmentunk félévre ugyanezek az érzések kerulgettek egészen addig amíg egy veletlen folytan nem talalkoztunk az ország másik végében! Attól fuggetlenul hogy telon néha beszeltunk illetve felhívott ha látott az utcán valahol. De az az érzés jött rám hogy ő csak belerohant ebbe a kapcsiba mert anyagiakkal

Kapcsolatos érdeke fűzte hozza (nem kommentalnam) és egy ideig ment a megkonnyebbules hogy "megszabadult" Tolem és most kezd ráébredni a dolgokra!:-)

2017. aug. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!