Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan, hogy a nagy mell lóg?

Figyelt kérdés

Elterjedt tévhit az oldalon, hogy akinek nagy a melle, az biztos csúnya lógós.

Sokan írják, hogy inkább legyen pici (AA-A, nagyon max B), mint nagy, de ronda lógós.

Természetes nagy mellem van (75E), emellé vékony is vagyok, de szép feszes, cseppet sem lóg. Anyukám már elmúlt 50, kétszer szült, szoptatott, mégse lóg a melle.

Viszont láttam már olyan kis mellű (korombeli) nőket, akiknek a testalkatuktól függetlenül lógott a melle.


Szóval, honnan indult ki az elmélet, miszerint inkább a nagy lóg?


2017. aug. 9. 16:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert általában minél nagyobb a súly, annál erősebben hat rá a gravitáció.

Hihetetlen, hogy ez ennyire nem egyértelmű!


Ha nem érint téged, és nem lóg, akkor miért agonizálsz ilyen bagatell kérdésen?

2017. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
Akkor egy randi?
2017. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Azért azt nehezen hiszem, hogy anyudnak 50 felett nem lóg a melle.
2017. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Idővel a kötőszövetek veszítenek a rugalmasságukból és lógni fog. Gravitáció bácsinak nagy ám a hatalma.
2017. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Mert láttunk már egyet s mást és a fizika és biológia törvényeivel is tisztában vagyunk. Ne kamuzz!
2017. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Én nőként mondom, nincs az a természetes nagy mell, ami peckesen áll. Nekem amióta megnőtt 12 évesen, azóta lóg, egy napot nem álltak. A nagymellű barátnőim, osztálytársaim, rokonaim melle is lóg.


Mondanám, hogy hiszem, ha látom, de ha melleket is akarnék nézegetni, bárhonnan szedhetsz képet.

2017. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
4%
Akkor lehet csak ketten maradtunk a világon, akiknek nem lóg. Privátot nem kérek!
2017. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, ki mit vesz lógásnak.

31/f

2017. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert lóg.


Egyébként aki a kicsit szereti az általában nem azért szereti, mert nem lóg. Én is szeretem a kicsit, egyszerűen izgatóbbnak találom.


Aki meg szereti a dúsabb kebleket, az jellemzően elfogadja, hogy azok egy kicsit gravitálnak.

2017. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A természetes nagy mellnek van egy természetes lógása.

Nekem is nagyok, (75/E, vagy 80D, szóval nem vagyok kövér sem), de nem áll úgy, mint a szilikon, a levegőbe.


Én mondjuk szeretem így magam.

Egy természetes nagy mell, ami kicsit lóg, az általában szép (nekem tetszik).


De vannak "rondább" mellek is, de ez nem a mérettől függ.. szerintem

2017. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!