Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, milyen nők jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, milyen nők jönnek be nektek? Cuki, mindig aranyos, mosolygós vagy határozott, racionális, komplikáltabb személyiség?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, mások elmondása alapján szép, sportos is.

Ezt azért írom le az elején, hogy ne az legyen a reakció, hogy valami frusztrált bányarém vagyok.

Tény, hogy elég lentről kellett felküzdenem magam, sok nehézségen mentem keresztül, és ennek nyoma van.

Nagyon határozott vagyok, tisztában vagyok azzal, hogy egyedül mennyi mindent értem el, és így van egy egészséges önbecsülésem is. Utálom a felszínes csevejeket, inkább érdekesebb dolgokról szeretek beszélgetni. Nem szeretek cukiskodni, utálom kelletni magam.

Elég racionális vagyok, sokszor a fonákját látom a dolgoknak, a humorom pedig elég ironikus/szarkasztikus (de állítólag jó, legalábbis sokszor sikerül megnevettetnem az embereket).

Mindenezek ellenére nem vagyok "frigid p*csa" (gondolom, mire eddig elértetek, nagyjából ez a kép alakult ki rólam, nem is csoda:)

Tudok laza lenni, ha kedvelek valakit, ahhoz nagyon tudok ragaszkodni is(nincsenek is oltári nagy elvárásaim az emberekkel szemben, szimplán az egyenes, jófej, őszinte embereket bírom...), ha valaki szimpatikus, annak bizalmat szavazok és elengedem magam a jelenlétében.

De utálom, amikor valaki macsóként próbál közeledni (holott nem az), felszínesen akar kezelni, kategorizálni akar. Meg vannak azok a pasik, akik elvárják egy nőtől, hogy jól nézzen ki, mosolygós legyen, cuki, szó szerint a "gyengébbik nem".

Az ilyen pasikkal szemben még inkább hangsúlyossá válik a személyiségemnek a fent leírt oldala, és sokszor megkapom, hogy nem kellene ilyennek lennem.

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg azok a férfiak vannak többségben, akik a gyengébb, cuki lányokat részesítik előnyben?


2017. aug. 9. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én egy reàlis nőt keresek 24f legyen nőies de ne feszitse túl de mivel nő nyilván legyen nőies
2017. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod?
2017. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lassan végzek orvosin, emellett dolgozom is.
2017. aug. 9. 19:59
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha legalább 3 évvel fiatalabb lennél, és közel laknál.... :) Bár engem vonzott már mindkét típus, de többnyire a hozzád hasonlóak vonzanak inkább.
2017. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen nem kell. Hacsak nem állatorvos vagy, sosem értenél meg :D

31/f

2017. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
És mit dolgozol?
2017. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem normális, ha valaki folyton mosolyog és mindig aranyos, jókedvű. Az emberi lét részét képezik a hullámvölgyek. Ahogy az égen szárnyalunk, úgy a padlóra kerülést is meg kell tudni élnünk. Az ember csak így képes fejlődni lelkileg.

Amúgy nagyon hasonlítunk.

2017. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Ha nekem annyi forintom lenne ahányszor ezt hallottam: " elég lentről kellett felküzdenem magam, sok nehézségen mentem keresztül, és ennek nyoma van" ...

(Könyörgök mondd hogy nincs tetkód! :D)

2017. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint a cuki kapásból megfogja, "elvarázsolja" őket; "cuki" barátnőmre non-stop nyomul kb. az 5 méteres körzetében mindenki, akinek farka van - amúgy tele van ezzel a nem létező töke, de ez más téma. Szóval ez az attitűd könnyen megfogja a pasikat.

Persze a "megfogás" egy dolog, a megtartás meg egy másik.

2017. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A nőies nők jönnek be, akik kedvesek.
2017. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!