Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mit szeretnek jobban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit szeretnek jobban: ha a férfi erős és megrendíthetetlen, vagy ha érzelemmel teli személyiség?

Figyelt kérdés

Egyes nők egyszerre akarnak mindent, de ez a két tulajdonság kizárja egymást. Vagy mindkettő csak félig van.


Melyik a jobb?



2017. máj. 28. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2017. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
A kettő nem zárja ki egymást. Legyen erős és megrendíthetetlen például a szakmájában, céljaiban, harmadik féllel szemben, a kapcsolatunkat ne adja fel olyan könnyen, de ettől még lehet érzelemmel teli.
2017. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Legyen annyi elég, hogy a nők szeme előtt mint idealizált álomkép,

egy éjszaka, napszemüvegben a luxusvillájában sötétben romantikus filmeken zokogó maffiózó lebeg mint tökéletes férfi. :D

2017. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az erős szò nem egyenlő az érzéketlennel. A megrendìthetetlen inkàbb. Nekem érzelmes pasi kell, aki tud megbàntòdni, sìrni egy filmen, de ne legyen gyenge, önbizalomhiànyos, küzdeni képtelen. Egyik véglet sem jò. De szerintem a nők többnyire inkàbb a megrendìthetetlent vàlasszàk, ha nem a köztest.
2017. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Külsőleg rendíthetetlen , akièrt egyből benedvesedem , de ha mellèm bùj akkor meg legyen igazàn kedves ès odaadó társ ! :)
2017. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem a páromban, hogy erős érzelmileg is. Szeretem azt, hogy mellette én lehetek az érzékeny. Ő nem lelkizős, és ez segít abban nekem, hogy én se legyek túlságosan az (én nagyon az tudnék amúgy lenni).

Ez nem azt jelenti, hogy nem beszéljük meg azt, ami bánt.

Mit jelent az, hogy érzelemmel teli? Hogy sír egy szerelmes film végén? Mert az ne csinálja! De nyilvánvaló, hogy vannak helyzetek, amikor a sírás egyértelmű (pl haláleset). De a hétköznapokban ne drámázzunk.

2017. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A legrosszabb ***** válasza:
25%
#5: Azaz legyen mindenkivel egy bunkó, aljas, gátlástalan g#ciláda, de a kivétel te legyél az életében, akinek esténként dorombolhat, kedveskedhet, gügyöghet. Világos!
2017. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két tulajdonság nem zárja ki egymást. Sőt.
2017. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Ez már megint a vegletekrol szól. Egy pasi , es no is legyen magabiztos, határozott.

És legyenek érzelmei, ami nem azonos a siras-rivassal, nyavalygassal.

A magabiztosság pedig nem azonos a bunkosaggal és tahosaggal

2017. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egy erős idegzetű és fizikumú ember is lahet érzelmekkel teli,-bár ritka de van ilyen.

Illetve gyengéd és odaadó - persze nem a henteshez a Tesco-ba'...

-Bár kinek mi? :D

2017. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!