Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mR valaki igy? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mR valaki igy? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A pasim kitorolte az uzijeit a messengerbol amit a baratjaval irkalt. Sose torli ki a tobbi pedig ugy hagyta ...valami csajrol volt szo? Biztosan valami olyan amirol en nem tudhatok!
2017. aug. 10. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Miért turkálsz a pasid messengerében?


Szánalmas vagy!

2017. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
És ha egy meglepi neked? Ne gondolj rögtön a legrosszabbra. :)
2017. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy százalekban igy van olyan üzit tartalmazhatott amit nem igazán szeretné hogy lásd!!
2017. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én voltam! :) Több alkalommal is. Második alkalomnál véget vetettem ennek. Ott mindenkinél ki volt törölve minden, kivéve pár ember akikkel pár órája beszélt és bent hagyta. Persze voltak benne csajok is, szaftosabbnál szaftosabb dolgok. :) Én javaslom, hogy 2 hét múlva nézd meg megint, persze ez nem jó "szokás", de az igazság egyszer fáj, a hazugság pedig újra és újra. Jobb előbb megtudni ezeket. Ha találsz valamit 2 hét múlva akkor írj rám esetleg. Most magadat nézd..El kellett hogy juss idáig, hogy már a telefonba is kutakodsz, ha így folytatódik akkor egy idő után bizalom sem lesz, érdemes minél előbb túllépni az ilyen dolgokon. Csak tapasztalatból mondom. Mindenesetre nyugodj meg, ez még nem azt jelenti, hogy megcsalt, csak fura. :)
2017. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti van valami gebasz.
2017. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
homokszem került a gépezetbe....?
2017. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat!
2017. aug. 10. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!