Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni ezt a mit tudsz te neki nyújtani mantrát?

Figyelt kérdés

Erre csak annyit lehet válaszolni, hogy az előbb nyújtottam tésztát vagy reggel jól kinyújtottam a karomat. Én mindig is úgy voltam ezzel az egésszel, hogy egy normális szereteten alapuló párkapcsolatban nem kérjük a másikat számon, hogy mit tett le az asztalra. Amúgy ez a mit tudsz neki nyújtani mantra kísértetiesen hasonlít a mit tettél le az asztalra hasonló színvonalú zseniális mantrára. Az előbb megnéztem egy jó műsort és megihletett arra, hogy feltegyem ezt a kérdést. Linkelem is.


https://www.youtube.com/watch?v=YBWYVyOYWKM&t=1s


2017. aug. 10. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti h csak annyit tudsz adni magadból amennyit magadnak
2017. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak tudod a szerelem nem úgy működik, hogy fel kell mutatnod valamit, hanem a lényébe szeretünk bele és ott nem a teljesítményét látjuk, hanem magát az embert.
2017. aug. 10. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ezen csak azok az emberek szoktak fennakadni, akik semmit nem kezdenek magukkal az életben, nem tanulnak, nem képezik magukat, nem sportolnak, lusták és csak elvárnák, hogy az ölükbe hulljon egy "fullos" partner és ki vannak akadva azon, hogy nekik viszont nem kellenek(meglepő módon...), max a velük egyszinten lévőknek.
2017. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Kapcsolatot, de leginkább közös életet nem lehet fenntartani pusztán szeretetből. Nyilván vannak akik indokolatlanul sokat várnak, de van egy minimum, ami alatt nem lehet komolyan venni senkit.
2017. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
A teljesítmény azt is mutatja, milyen az ember, ezért nem lehet leválasztani a személyről. Aki negyven évesen otthon lakik, a nyugdíjas szülei tartják el, nincs munkája 15 éve, iskolába 18 éves kora óta nem járt, könyvet nem olvas, és nincs se terve, se ambíciója a jövőre nézve, az ne sértődjön meg, ha megkérdezik, hogy mégis mire szeretne párkapcsolatot és később családot alapítani? Egy minimum van, amit igenis elvárnak veled szemben a nők, mert társat keresnek, és nem gyereket. (A videót nem néztem meg, bocs.)
2017. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Így van, ahogy előttem leírták, tinikorban, mikor az ember még tudatlan, simán összejön válogatás nélkül bárkivel, csak aztán rájön, hogy akárkire(pontosabban akárkivel) nem lehet alapozni a jövőt, mert az olyan is lesz...
2017. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem hiteles. Ha én hazug ember vagyok, milyen jogon várom el az őszinteséget? Ha hájasan tömöm magamba a tokaszalonnát, milyen jogon böffentem oda a másiknak, hogy nem tetszik, hogy hízott?
2017. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!