Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire lehet azt komolyan...

Mennyire lehet azt komolyan venni, ha a készenléti rendőrségnél azt mondták, hogy biztosan tudnak állást nyújtani az összes jelentkezőnek?

Figyelt kérdés
Állítólag az egyik ismerősömnek is ezt mondták, megcsináltatták vele az erkölcsijét 3000 Ft-ért, meg az orvosi vizsgálatokat is, aztán mégse vették fel. Ezek után hitelt adhatok nekik, vagy másik állást keressek inkább? Segédmunkáról lenne szó.

2015. jún. 2. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Biztos lehetsz benne, mert sokan szerelnek le.

Nem egy haverom ott idétlenkedett, aztán inkább kiment külföldre.

2.Ezt én is csak hallottam, hogy egy alkalmatlannak nyilvánított ismerősömet felhívták, hogy nem e próbálja meg újra....mert most sikerülni fog szerintük:D


Szerintem hagyd a fenébe, te is csak le fogsz szerelni, időpocsékolás lesz.

2015. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lehetőséged illetve tetszik, akk támogatom a jelentkezést. Erkölcsit kérhetnek máshol is, nem hátrány ha van és én nem tartom soknak a 3000 ft-t érte, egészségügyi 6 ezer volt nekem stb stb.
2015. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!