Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszél róla, de miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszél róla, de miért nem teszi meg? Nem akarja eléggé?

Figyelt kérdés

Télen leszünk 4 éve együtt és már kb 3 éve mondogatja, hogy legyek a felesége meg utalgat az eljegyzésre, összeköltözésre is, gyereket is szeretne. Elnézve más párokat akik egyidősek velünk vagy fiatalabbak, már rég együtt élnek. Pár hónapos kapcsolat után. Mi már lassan 4 év után is ott tartunk, hogy csak hétvégén találkozunk. Panaszkodik, hogy hiányzom neki és költözzek oda de ettől többet nem tesz az ügy érdekében. Mármint arra gondolok, hogy például az én dolgaimnak semmi hely nem lenne és az anyukája is ott él, így meg végképp kicsi lenne hármunknak a ház. Nem azt mondom, hogy pakolja ki az anyukáját de 2 házuk van egymás mellett. Mi lakhatnánk az egyikben, anyukája a másikban, elvileg így is lenne.

Tudom, hogy eljegyzés nélkül is lehet élni, nem is a gyűrű fontos nekem hanem a szándék. Nekem valamiért azt jelképezi, hogy a fiú hajlandó egy komolyabb szintre lépni. Na de nálunk ez is csak célozgatás volt részéről. Ő már 31 éves... én még a 20-as éveim elején járok. Nem tudom mire akar várni ha tényleg szeret de egyre többször érzem azt, hogy nekem kell lépnem valamerre mert ez csak időpocsékolás. De emellett meg szeretem.

Én gondolkodom túl sokat vagy ezek alapján tényleg nem sok értelme van a kapcsolatunknak?


2017. aug. 10. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek vagy vele?

- hiteget

- semmi KÖZÖS terve nincs - az anyucihoz kötözés NEM az

- 31 éves és anyucival él, nulla önállóság > ha összeköltöztök, pokol lesz az életed

2017. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most tényleg nem védeni akarom, csak nem gondoltam bele, hogy nem ismertek minket.

Szóval igen, az anyukájával él. 18 éves volt mikor odaköltöztek és újraépítették a házat, az ő keze munkája van nagyrészt benne. És ez saját ház, nem kell albérletet fizetni meg semmi. Plusz a kertben és az udvaron vannak gyümölcsfák és zöldségek, ezeket értékesíti. Emiatt sem fog elköltözni az anyukája meg nem bírná egyedül csinálni. Ezzel foglalkozni kell. Tehát ez az oka, hogy együtt élnek.

2017. aug. 10. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vele beszéled meg,hogy most mi van?
2017. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is várom már, hogy a párom megkérje a kezem. 8 éve és 9 hónapja vagyunk együtt.

Én 29/N, Ő 29/F.

2017. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!