Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem egészséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egészséges az, hogy 22 évesen nem volt barátnőm? Miért törvényszerű, hogy 17-18 évesen el kell kezdeni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem egészséges az, hogy 22 évesen nem volt barátnőm?"


Honnan vetted ezt a sok zöldséget? Ugye nem a gyk-ra írt válaszokat vetted alapul?

2017. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz, ne aggódj!:)
2017. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Az alkotmányban le van ez fektetve? Kérlek, mesélj még! :)
2017. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Mivel, a nők még előbb kezdik. Vagy is, neked már pár csalódáson átesett, kiégett nők jutnak. Na és ha 22 évesen nem tudod őket profin dugni, csak úgy röpülsz.
2017. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ez gyk színvonal, de szerintem az a 4 év nem olya sok idő hamar elment sokat nem is változtam azóta
2017. aug. 10. 23:25
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell elkezdeni semmit semikor... csak épp lemaradsz a fiatalságodról. Sajnos én is így jártam, igaz nekem 18 évesen volt először barátnőm, aztán pár évre rá újra, de egyikkel sem sikerült elvesztenem a szüzességemet, mert bénáztam a párkapcsolatban... idővel csak egyre rosszabb lett, amikor szakított velem egy lány pont ezért. Elcsesztem életem nőjét, mert semmi tapasztalatom nem volt a kapcsolatokban.


Szóval ezért nem normális. Ehhez sok sok tapasztalat kell, mert a nőkkel nagyon nem egyszerű bánni. FŐleg rossz tapasztalat amin keresztül megtanulod az öreg hibákat... milyen amikor túlszeretsz egy lányt, vagy hogy került el, hogy ne légy papucs takonygerinc... nem mellesleg a határozottság se fejlődik magától.


Szóval szedd összemagad és ismerkedj, mert később tényleg csak nehezebb és nehezebb lesz. Most vagyok 30,és azt látom, hogy a jófej csajok javarésze vagy foglalt, vagy riherongy, vagy kétgyerekes elvált anyuka. Totál úgy érzem vége a fiatalságomnak... Mindez azért mert elszartam a fiatalságomat a bénázással... :(

2017. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ki mondta ezt a sületlenséget neked, hogy nem egészséges az az ember,

akinek nem volt 22 évesen barátnője - tehát már van barátnőd?


Itt nem a törvényszerűség a mérvadó. A megfelelési kényszer rombolja le az egész emberiségnek

az egyéniségét!


Aki még 23 évesen is szűz (én), az már egy senki! Hogy miért? Mert nem vagy a tömeg.


Tök logikus az egész emberi élet, csak mi vagyunk a hülyék, mert nem állunk be a sorba.

2017. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Persze a konformizmus... de itt most nem erről van szó. Egyszerűen 22 éves korára az normális, ha kipróbált már ezt azt az ember. Az az egészséges, ha ismerkedett már, legalább társaságban. Amúgy teljesen mindegy, max a tapasztalat ami jól jön.


A nőkkel nem úgy megy a dolog, hogy összejössz életed szerelmével X időpontban. Ehhez sok kapcsolat útján vezet az út, és sok csalódás is bennevan a pakliban.

Ráadásul nem elég ha megismered életed nőjét, meg is kell tartani, ez sokkal de sokkal nehezebb és igazi tapasztalatot kíván.


Szóval haver, nem vagy elkésve semmivel, de most már állj rá a témára.

2017. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na ez az a szentháromság ivás, buli, szex ha ezek kimaradnak elcseszem a fiatalkorom a társadalom szerint, érdekes akik a 1900-as években éltek azok sem buliztak mégis normális felnőtt lett belőlük, igaz akkor nem volt disco...
2017. aug. 11. 00:04
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarok bunkó lenni de te most tényleg megsértődtél a világra?

Közel sem kötelező elveszteni a szüzességed és párkapcsolatban sem kötelező lenni de akkor tudomásul kell venni/venned hogy x év tapasztalattal le vagy maradva az átlagtól amit így 22 évesen valóban nem olyan nehéz behozni 30 évesen szinte lehetetlen. És én nem az iszunk hányunk belefekszünk féle bulikról meg a részeg egy éjszakásokról beszélek hanem a párkapcsolati problémák megoldásáról a konfliktusok kezeléséről a párkapcsolatban lévő szabályok lefektetéséről és betartásáról valamint önmagad párkapcsolatban való megismeréséről és a másik nem megismeréséről beszélek. Mert ez jelenleg nálad hiányos vagy teljesen hiányzó ismeretanyag. Ezek nélkül a tapasztalatok nélkül pedig igen nehéz egy felnőtt kapcsolatot elirányítgatni. És ezek azok amiket éles helyzetben (felnőtt párkapcsolat) nehezebb és macerásabb megtanulni.

A nők sem véletlen hisztiznek azon ha egy pasi tapasztalatlan. Többnyire nem a szexuális hanem a párkapcsolati tapasztalatlanság az ami elriasztja őket a 30as szüzektől (na meg persze hogy félnek a megcsalástól de ez nem feltétlen tartozik ide).

Persze lehet azt mondani hogy így legalább különleges vagy csak a saját dolgodat nehezíted hosszú távon.

2017. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!