Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne akarjam a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne akarjam a másikat kisajátítani egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha épp benne vagyok egy ebből eredő konfliktusban, észre sem veszem, hogy miért mit csinálok, és fogalmam sincs, mivel lehetne kilépni ebből. Csak utána szégyellem magam nagyon, és úgy érzem, lejáratom magam és még a másikat is megbántom a viselkedésemmel. Ha kívülről nézem magam, nagyon gyerekesnek tűnik, de sosem ismerem fel, amikor benne vagyok.


Esetleg akiknek van hasonló problémája, hogyan tudtatok ebből kilépni? Nem szeretném minden kapcsolatomat ezzel tönkretenni. Hiába tudom, hogy senkit sem birtokolhatunk, mégis szeretném biztosra tudni, hogy van valaki, aki akármennyire is hülyén viselkedek, kitart mellettem, mert szeret. De félek, hogy ezt meg kihasználnám tudat alatt is, és többet hibáznék. Viszont nem tudok ebben bízni, és a volt párjaimban sem tudtam feltétel nélkül.


2017. aug. 11. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van szerintem féltékenység, de nem lehet örökké ezen kattogni. Ha valaki meg akar csalni/ el akar hagyni, így is úgyis megfogja tenni, mást nem titokban, de az ilyesmit meg ki lehet szúrni könnyedén, mert látszik, ha megváltozik a másiknak a viselkedése, pl. hidegebb lesz, kevesebb a szex, mindenbe beleköt, stb.

Inkább koncentrálj arra, hogy önmagadat fejleszd, és próbálj olyan társsá válni, amilyennel te magad is szívesen élnél együtt. :)

2017. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Társfüggőségnek nézz utána, és olvasd el az egyik hozzá íródott könyvet, tanulj, feljeszd magad!


[link]

2017. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!