Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagytok mindenki naponta igényli az együttlétet?

Figyelt kérdés
Mostanában sok kérdésbe botlottam, ahol szinte mindenki azt válaszolta hogy naponta akár többször is, de heti 4-5 alkalommal minimum igényli. Valami baj lehet velem, mert a kapcsolat elején én is sűrűbben szeretem, de egy idő után, van hogy 1-2 hétig is megvagyok nélküle. Valami baj lehet a libidómmal?
2017. júl. 30. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elején mi is többet szexeltünk, de két év után, úgy, hogy nem is együtt élünk még és sajnos csak heti kétszer tudunk találkozni, heti 1-2-re lecsökkent. Nekem es kicsit kevés, de elmegy, a páromnak meg elég, neki alacsonyabb a libidója. Azért minden héten szoktunk
2017. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem átlag kétnaponta van igényem, de ebben lehet többmenetes maratoni együttlét vagy gyors egymásnakesés is. Mindig, minden nap nekem sok volna, mert szükségem van a távolságra is, hogy utána közeledhessünk, meg az olyan estékre is, amik másról szólnak. Sose volt baj a libidómmal, meg se fordult még ilyesmi a fejemben. És szerintem a tiéddel sincs. Csak nem vagyunk egyformák.

Ha a szexuális életed örömteli, minőségi, nincs benne elfojtás, bűntudat, vagy nyomasztó elvárás, ezen kívül minden rendben működik, akkor nem hinném, hogy különösebb baj lenne veled e téren.

2017. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogyis. Nekem ez időszakosan változik, hol több, hol kevesebb. Én is el tudok lenni 1-2 hétig szex nélkül. Biztos mi vagyunk kevesebben, én is néha kicsit zavarban érzem magam a heti 4-5 szex láttán. De hozzátartozik, hogy én sosem szerettem a gyors meneteket, kell a ráhangolódás, gyerek mellett meg heti ötször... hát nálunk sokszor győz az alvás. De ettől még imádjuk egymást, és ami van az minőségi. :)
2017. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lóf.szt. Nehogy elhidd, hogy itt mindenki naponta szeretkezik még tíz év után is...meg ott a sok meló, esetleg gyerkőcök, meg hát ahogy elhagyod a 30- as éveket is, sok minden változik a prioritásokban is.
2017. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt a helyzet adja.

Nem mai gyerek a kapcsolatunk és ezért hullámzik,ha balhé van 3-4 nap nincs szex....ha minden oké lehet naponta van egész héten,ha stressz van akkor megint nincs-nyaraláskor meg mint a nyulak....

:) /N

2017. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Ha stressz van, akkor simán kimarad 1-2 hét, nálunk az átlag kb heti 2-3 és az mindkettőnknek elég. Valóban vannak párok, akik heti 5-6 alkalommal is, de szerintem ők a kisebb tábor.
2017. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A libidó nem attól függ, hogy valaki kapcsolatban van-e 😃
2017. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!