Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is értelmetlen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is értelmetlen ez a "nem akarok ráakaszkodni" dolog egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal, 1 hete találkoztam vele először, de már előtte sokat chateltünk. Nagyon jól éreztem magam, azután napokig írogattunk kb egész nap, de a következő találkozó ötletét úgy vetette fel, hogy nem akar rámakaszkodni, esetleg jövő héten talizhatnánk...de könyörgöm, ha valakivel jól érzem magam, akkor sülve-főve vele lennék, nem tudom, mi értelme ennek a játszmázásnak. Bizalmatlanabb is vagyok már vele szemben, mert én ebből azt veszem le, hogy nemis érdeklem igazán, ha csak ilyen ritkán akar látni. Szerintem, ha az ember megtalálja a nagy Ő-t, akkor semmi szükség nincs arra, hogy távolságtartónak tettesse magát...mert, ha valaki érdekel, akkor nem érzem "akaszkodásnak", ha folyton látni akar, hanem örülök neki...vélemények?

21N



2017. júl. 30. 23:59
1 2
 1/16 Heart of Darkness ***** válasza:
65%
Részben igazad van, de az is meglehet, hogy csak nem akarja elrontani veled és fél, hogy mondjuk azt fogod érezni, hogy nagy nyomul és mindig veled akarna lenni.
2017. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 de épp ez a játszmázás, mert nem azt mutatod/csinálod, amit valójában érzel :D Nálam pont azzal lehet elrontani, ha nem nyomul.
2017. júl. 31. 00:07
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nagyon is szeretne rád akaszkodni, csak fél, hogy az neked sok lenne. Ilyenkor azt kell mondani, hogy egyáltalán nem bánom, ha rám akaszkodsz, sőt...
2017. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ma, remélem lesz változás.
2017. júl. 31. 00:11
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem, ha az ember megtalálja a nagy Ő-t, akkor semmi szükség nincs arra, hogy távolságtartónak tettesse magát..."


Szerintem egy hét járogatás után senki sem mondja meg, hogy a másik a "nagy ő"-e. Te sem.

Akkor meg minek siettetnéd?


Ha dugni akarsz vele ripsz-ropsz, akkor azt mondd neki. Is.

2017. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

"mert, ha valaki érdekel, akkor nem érzem "akaszkodásnak", ha folyton látni akar" - Ezzel a résszel abszolút nem tudok egyet érteni. Randiztam egy sráccal aki nagyon tetszett, de elég hamar rámakaszkodott és már szinte "megfojtott". Nekem kell hogy folyton látni akarjon, azert kell egy kis idő egymagamban vagy a barátaimmal is. Viszont a srác folyton irogatott, hajnaltól késő estig, szinte a semmiről beszélgettünk már. Aztán meg egyfolytában találkozót akart, menjünk ide-oda hiaba mondtam neki hogy munka után fáradt vagyok, inkább pihennék minden hetköznap délután és hétvégén valami programot akart. Nagy nehezen ha csak otthon maradtunk de akkor is folyton szórakoztassam, holott lett volna más tennivalóm is (főzés, házimunka miegymás). De egy kapcsolat elején meg fura lett volna hogy akkor ülj le TV-t nézni vagy valami amíg én beindítom a mosást meg kivasalok. Ha szépen leírtam neki egy milliószor hogy ma nem szeretnék sehova menni csak itthon lenni és megcsinálni a házimunkát akkor jött azzal hogy akkor reggel elvisz munkába aztán majd délután értem jön es beülhetünk valahova ááá. Másfél hónapig bírtam aztán szakítottam vele na de az se volt könnyű menet. Oké ez lehet szélsőséges eset de én ilyet még egyszer nem szeretnék.

Én pont annak örülnék egy kialakuló kapcsolatnál ha hétköznap kicsit csetelnénk és hétvégente találkozgatnánk, vagy pénteken beülnénk valahova kávézni. Kinek mi jön be, én nem szeretnék sülve fűve együtt lenni egy pasival. Ez nem azt jelenti, hogy nem érdekelne a másik, de azért jobban szeretem ha hagynak egy kis személyes teret. Nem arra gondolok hogy egy hétig semmi életjelet ne adjon magáról, de a masik végletet se értem mikor a párok 0-24ben egymással chatelnek meg folyamatosan minden percet egymással akarnak tölteni. De ez gondolom személyiségfüggő, kinek mi jön be.

2017. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 1 találkozásból még messze nem tudni, hogy ő-e a nagy Ő. Sülve-főve meg olyan dolog, hogy az embernek más kötelezettségei is vannak normális esetben.
2017. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy vannak olyan emberek, akiknek ez is már sok lenne. Valószínűleg volt már ilyesféle rossz tapasztalata, ezért mondta azt, hogy nem akar rád akaszkodni.
2017. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Ne keverd össze az ismerkedési fázist a kapcsolattal! Mert még nem is jöttetek össze, egyetlen egy találkozóról beszélsz. Ha a kezdeti szakaszban sülve főve együtt lennétek nagyon hirtelen megszűnne a varázs köztetek, szerintem hagyd fokozatosan kibontakozni a kapcsolatot. Lehet, hogy te fenomenálisan érezted magad vele, de lehet neki még idő kell. Maradjon meg a fokozatosság, akkor is ha összejöttök.
2017. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Én, veled értek egyet. Mi, fél óra alatt tudtuk, kellünk egymásnak. Volt időnk akkor onnantól, napi szinten találkoztunk. Ezt én sem értettem soha, hogy hetente, meg csak hétvége, meg kéthetente, stb, mert jaj, megfojtom. Ez a hétvégén össze futunk, olyan dugópajtis és nem szerelem. Akinek meg hetente egy nap van a másikra előirányozva, minek is akar kapcsolatot?
2017. júl. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!