Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora áldozatok várhatók el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora áldozatok várhatók el egymástól egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen kérések, változtatások férnek bele szerintetek egy felnőtt, komoly kapcsolatba?


Úgy érzem, hogy mi az, amit egyszerűen el kell fogadni a másikban, még ha nem is tetszik, és mi az, amiben elvárható a másiktól hogy változzon?


Mondok példát. Például a legtöbb dolog oké, de az egyik fél több szexet akar. Elvárható, hogy ebben mindkét fél hozzon kompromisszumot, vagy keressen mindenki magának olyat, aki teljesíti az igényeket?


Az egyik fél utálja a cigit, a másik rendszeresen cigizik. Elvárható, hogy a cigiző letegye a cigit, vagy ha valaki nem szereti a cigit, ne kezdjen olyannal, aki dohányzik?


Ilyesmikre, de nem konkrétan ezekre gondolok. Elvárható-e a másiktól, hogy drasztikus változtatásokat hozzon, vagy mindenkit olyannak kell szeretni, amilyen?


2017. júl. 28. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem óriási hülyeség változtatni bármit is ha nem passzolunk akkor minek erölködni... Erröl eszembejut valami amit egy lány mondott nekem: minek akarsz te banán lenni ha almának születtél. Magyarul ha alma vagyok akkor almát keresek magamnak:D remélem érthetò voltam;)
2017. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Annyit változz, amennyi neked még belefér. Ez mindenkinél más. Pl volt olyan exem, aki cigizett, de megmondtam neki az elején, hogy nálam ez kizáró ok, tehát vagy leszokik, vagy keresek mást. Ő úgy döntött, hogy leszokik, mert szeretett. Nem vártam el tőle, nem kényszerítettem rá, ő maga döntött így.
2017. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már "áldozatot kell hozni" az már régen rossz...


Persze, kompromisszumokat kell kötni... apróságokban.


De, ha már az egyik félnek merőben változnia kell, ott nincs miért küzdeni, mert a felek nem egymást keresik.

2017. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túlzás az áldozat szó, értem, hogy mire gondoltok.


De szerintem nem olyan lehetetlen, hogy minden tökéletes, de egy dolog van, ami nagyon zavar, és azzal, hogy te ezt elfogadod, áldozatot hozol, vagy azzal hogy a másik változtat rajta, ő hoz áldozatot...


Például van egy tökéletes pár, imádják egymást, de az egyik nem akar kutyát, a másik meg nagyon. Most ezért menjenek szét? Vagy az egyik adja be a derekát, hogy de, kibírja a kutyát a párja kedvéért, vagy a másik fogadja el, hogy vagy a kutya, vagy a párja.


Nem gondoljátok, hogy ez fair dolog? 99 dolog lehet összeillő, de mindig lesz valami, ami nem az, nem?

2017. júl. 28. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Neked sem volt még kapcsolatod, ugye?
2017. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak dolgok, amikben kompromisszumokat kell hozni, csak az egoista emberek képtelenek erre, nem véletlen, hogy ők általában szinglik. Viszont a személyiségedet nem szabad megváltoztatni, minden más körülmény változtatható, annyira, amennyire a feleknek megfelel.
2017. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed, hogy nem volt kapcsolatom?
2017. júl. 28. 15:04
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

#7


Mert csak az tesz fel ilyen kérdéseket, akinek nincs tapasztalata ebben.

2017. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy az, akit érdekel, hogy kinek mi fér bele...
2017. júl. 28. 15:08
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Persze Kérdező!


Ha lesz kapcsolatod, rájössz, hogy mekkora butaságot kérdeztél.

2017. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!