Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy ha sokat keresnének, sikeresebbek lennének a nőknél?

Figyelt kérdés
Mostanában elég felkapott ez a téma itt. Én szamély szerint nem lettem vonzóbb a nők szemében, és önbizalmam sem lett a pénztől. Miért hiszik azt a férfitársaim, hogy ha sokat keresnének, sikeresebbek lennének a nőknél?
2017. aug. 12. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

"Mostanában elég felkapott ez a téma itt."


CSAK ITT!!!


Mert nem a gyk-ból kéne kiindulni, nem azt kéne alapul venni, ami itt folyik!

2017. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nem elég a pénz, de javítja az esélyeid.

Ez olyan mint a pénz nem boldogít, csak boldogabbá tesz.:)

2017. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
A pénz több lehetőséget ad. Én tehetős vagyok, gazdagok apuék és nem akarom állni a barátom részét, így jo ha a saját részét állja. Szeretek utazgatni és tapasztalat alapjan csak a féltékenység van abbol ha mással megyek.
2017. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel nem csak a férfiak vannak így, hogy hosznek valamit. A nők is. Tudod, pont ez a probléma, hogy az emberek hisznek valamit, valamiben, valakiben. Amíg hidznrk, addig nincs meggyőződésük a dolgokat illetően, inkább csak csalfa reményeik. Ezek a hitrendszerek belső hiedelmeket szülnek, s projekcióiként rávetítik a külvilágra, hogy az ilyen és olyan, miközben annak köze sincs a valósághoz, pusztán csak a belső, szubjektív véleményeiket formázzák meg.
2017. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Mobil, bocsesz.
2017. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom. Az emberek többsége szegény, mégsem halnak ki, tehát van párjuk. :)


Ha csak a gazdagoknak lehetne valakije, akkor már kihalt volna már szerintem az emberiség.


21/L

2017. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Diavolino44 ***** válasza:

Mert abbol indulnak ki, hogy a nok nagy resze olyan mint a harmas valaszolo. De nem kell veluk foglalkozni, meg kell dugni, azt mehetnek a pic.aba.


Van egy haverom o mindig azt mondta, fizesse nekik a vacsorat meg az utazgatast a szomszed hulye gyerek. S ebbe valoban van valami, mivel sokan azt latjak, hogy luzer ugy probal jo lenni a csajoknal, hogy kilora meg veszi oket. Ez a "nem vagyok erdekes, de a penzem szorakoztatni fog helyettem is" tipus.

2017. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
diavolo mégis úgy tűnik az éjszaka nem volt szerencséd
2017. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mert tény, hogy ez egy előny. Pasiként is jobban örülnék, ha tele lenne pénzzel a nőm. Több dolgot tudnánk csinálni, kevesebb lenne a stressz.


Ez olyan, minthogy jobb, ha okos vagy mintha nem, de ettől önmagában nem lesz nőd.

2017. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Érdekes. Amíg keveset kerestem én is azt hittem, hogy majd a pénz megváltoztatja a dolgot, de nem. Továbbra sem járok sehova sem otthon, nincs menő autóm, nem járok divatos cuccokban. Szóval minden ugyan olyan mint előtte, csak éppen négyszer annyit keresek. De nem látszik rajtam. Mondjuk nem is akarok olyan nőt, akinek ez számít. Nem szórom a pénzem egy buta libára, az nem az én műfajom.
2017. aug. 12. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!