Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kössem le magam, míg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kössem le magam, míg a párom nyaralni van a családjával?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy hét múlva nyaralni megy a szüleivel 10 napra Horvátországba én meg itthon fogok rohadni azalatt. Hogyan tudnám elérni, hogy gyorsabban teljen az idő? Gondoltam arra, hogy egész nap tanulnék meg filmeket/sorozatokat néznék, de szerintem azokra sem tudnék figyelni, annyira fog hiányozni. Sajnos az nem opció, hogy a barátaimmal összeüljek, mert a többségük dolgozik vagy éppen nem érnek rá. Velük azért nem mehettem, mert ez egy "családi" nyaralás és még 1 éve sem vagyunk együtt és a páromat kötelezték, hogy menjen, mivel még mindketten szülőknél élünk így sok beleszólásunk nincs. Ti mit tennétek a helyemben? Annyira rosszul érzem magam, hogy nekem itthon kell lennem, de lassan megbarátkozok a gondolattal.

19/F


2017. aug. 13. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Gyakorolhatod a felnovest pl.
2017. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sértő válaszokat nem kérek
2017. aug. 13. 09:42
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Mindjárt elkezdelek sajnálni....
2017. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor dolgozz. Felnott ferfi leszel elvileg. Nehogy 10 nap miatt a gyakorin sirankozz mar konyorgom :"DDDD.
2017. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Takarítsd ki a lakást, tanulj meg főzni, sportolj, olvass, foglalkozz önismerettel, ja és ne sajnáltasd magad, 10 nap nem a világ!
2017. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ugye ez csak valami béna vicc?!
2017. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, te szegény.
2017. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Írjál ki róla minden nap egy kérdést, de akár 4-5-öt is kiírhatsz, sokan arra verik milyen válaszok jönnek pl. kamu munkaügyes, Balázska, kamu befektető, kamu üzletember milliárdos heti bevétellel, hol vannak az igazi férfiak kérdező, stb.

Te is szépen beállsz a sorba 10 napra ennyi!

2017. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


"Hogyan kössem le magam, míg a párom nyaralni van a családjával?" Gumipókra vagy spaniferre gondoltál már?


Olyat, h tedd hasznossá magad, nem fogok javasolni, a válaszokra adott rekaciódból úgy tűnik, meghaladja a képességeidet.

2017. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem bántásból, de tényleg melózhatnál, hasznos időtöltés, ami ráadásul garantáltan lefoglal.
2017. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!