Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elutazott egy hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elutazott egy hétre nyaralni a családjával, egyszer sem írt/keresett. Ti ezt elnéznétek?

Figyelt kérdés

Ha évek óta működő kapcsolatról lenne szó nyilván más lenne, de pár hete vagyunk csak együtt. Eddig minden napot együtt töltöttünk, viszont most elutazott egy hétig és ezidő alatt se facebookon, se smsben se sehol nem keresett. Nem rinyálok neki, lebaszni se fogom hisz nem vagyunk összenőve csak zavar. Egy smst dobhatott volna mikor kiértek mert eléggé aggódtam is... (erre meg is kértem, hogy ha megérkeztek írjon)

Nem lennék kibukva ha alapból minden nap tudnánk találkozni de ez csak ideiglenes, augusztustól 2000 km lesz köztünk egy éven keresztül. Ez havi 1 találkozót fog kb jelenteni. Ezért örülnék ha amíg itthon van minél több időt tölthetnénk együtt, amikor pedig erre nincs lehetőség akkor keresne.

18 évesek vagyunk.


2016. júl. 7. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még pár év után is rosszul esne. Bár én hívnám őt egy idő után és sajnos érezné, hogy rosszulesett. Bár szeretem az olyanokat akiknek én is hiányzom. Ha nem, akkor ott valami komolyabb gond van.
2016. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És milyen volt maga az ismerkedés? Mert abból le lehetett volna szűrni, hogy mennyire fb/sms párti.


Vannak olyanok, akik ilyen formában egyáltalán nem szeretnek kommunikálni, csak a találkozót beszélik meg és kész, azon kívül nem nagyon beszélnek egymással.


És van az a fajta, mint te, és ma már szerintem ilyen a többség is, hogy szeretik, és fontos nekik a napi szintű kommunikáció.


Ha hazajön, akkor beszéld meg vele, hogy ő erről mit gondol, te meg mondd el, hogy neked ez fontos. Lehet kompromisszumot kötni. Ha ő nem szeretne ezekkel a lehetőségekkel élni nap közben, akkor egyezzetek ki abban, hogy esténként csak egy fél órát beszél veled ilyen formában.


Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy nem hiányzol neki, lehet, hogy csak nem szereti a fb-t/sms küldözgetést.

Persze, felmerül az a kérdés, hogy ha hiányzol neki, akkor meg miért nem él legalább egy kicsit a modern kor lehetőségeivel.


Na mindegy, szerintem beszéld meg vele, ha hazajön. Ha van értelmes magyarázata rá, fogadd el, ha nincs, akkor meg nem hiányzol neki.

2016. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. 2 éve vagyunk együtt.


24/F

2016. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Problémád van?

Ha erre igen válaszod, tegyél ellene.

Beszélj vele s kérdezz rá mi is történt.

2016. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!