Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Tavaly október közepén szakított velem a barátnőm, utána rá-rá írtunk egymásra, kezdetben hol vitatkoztunk, hol békésen írogattunk, később már csak békésen kommunikáltunk.

Legutoljára március legelején írtunk egymásnak, de ott csak nagyon röviden. Ugyanabban a hónapban eldöntöttem, hogy továbblépek, így március közepén letiltottam a facebook-on, de ezt külön nem jeleztem neki.

Most augusztusban, ezen a héten volt a születésnapom, és nagy meglepetés ért, ugyanis felköszöntött a twoo-n, ahol is fel vagyok regisztrálva. (Gondolom a felköszöntésnél észrevette a letiltást a facen, mert ezt általában nem a twoo-n intézik.) De ami hab a tortán, még tetszikelt is. Nyilvánvalóan mást jelent egy like a facen, ahol posztokat és vicceket like-lunk, és mást jelent egy társkeresőn ahol embereket tetszikelnek.

Kizárt, hogy bármilyen oldal jelezte volna neki a születésnapomat, mert csak a face-n voltunk ismerősök, de ott ugye tiltottam, az utóbbi időben meg már nem is irogattunk, tavaly októberben láttam utoljára személyesen, idén márciusban írtunk utoljára, nem lehet mondani, hogy ott lógtam a szeme előtt egyfolytában. Közel egy éve nem láttam, és most rám írt egy társkereső oldalon a születésnapom alkalmából, ahol tetszikelt is.

Mit jelenthet ez? Mennyire kell komolyan venni egy ilyen esetet? Mindenki válaszát nagyon szívesen várom, de külön örülnék ha lányok/nők is írnának, mert talán jobban átlátják, hogy esetleg jelenthet e ez valamit.

Az az igazság, hogy most döbbentem rá, hogy piszkosul hiányzik, ahogyan a szép emlékek is.


Ő 20, én 27



2017. aug. 13. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Probalj meg egy kicsit a valosagban beszelgetni vele es kiderul.
2017. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te akarsz tole meg valamit, akkor legy ferfi, vedd a kezedbe az iranyitast es hivd el randizni. Igen, ujra.
2017. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem feltétlen jelenthez ez bármit, vannak olyan emberek akik szakítás után is alkalmanként felköszöntik egymást. Mondjuk személyszerint én nem ez a kategória vagyok. Ha személyesen váltanál vele pár szót akkor megtudnád hogy vannak-e hátsó szándékai. Bár szerintem felmelegítve csak a töltött káposzta jó, én el nem tudnám képzelni hogy volt párommal tartsam a kapcsolatot.


20/L

2017. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)

De a like egy társkeresőn csak komolyabb figyelmet igénylő részlet szerintem. Aznap hajnali 02:42-kor köszöntött fel a twoo-n. Szó szerint az első volt.

2017. szept. 4. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne itt emeld ki a kérdést, hanem beszélj a lánnyal. Mi idegenek csak talàlgatni tudunk.
2017. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!