Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyácska, de megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyácska, de megbízható pasi, aki a tenyerén hordoz, vagy helyes, de szoknyapecér, modellalkatú srác?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok?

2017. aug. 15. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb nő miután megunta a másodikat, családot alapít az elsővel.
2017. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
#1: Aztán megcsalja a férjét a másodikkal.
2017. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Csak személyiség számít, kedves barátom. Jegyezd meg örökre.
2017. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyjából én is ezt vettem észre. És ha a nő, akinek választani kell, szintén modellalkatú, de arcra inkább átlagos?
2017. aug. 15. 10:03
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
#4: A nőknek nem számít párválasztáskor, hogy ők maguk, hogy néznek ki, az igényeik nem ettől függnek.
2017. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Az első mellett lehet boldog, akár egy életen át is.

A második mellett csak sírás és szenvedés, de legalább nem tart sokáig a kapcsolat.

2017. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Mindig olyan barátaim voltak, amit az első illetőnél írsz le- bár az, hogy kinek mi számít csúnyának, relatív, de volt, hogy elsőre egyáltalán nem is jött be az illető külseje és miután adtam esélyt az ismerkedésnek utána szerettem bele
2017. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Kérdés: a csúnya az a társadalmi ízlés szerint csúnya, vagy szerintem? Ha szerintem, akkor egyiket sem. Ha csak a médiaízlés szerint, akkor még simán tudok hozzá vonzódni, mert volt számtalan példa életemben erre, akkor meg az 1.
2017. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell,hogy a tenyerén hordozzon,van lábam! Normálisan bánjon velem és megbízható legyen! Ha minden okés köztünk és szeretem,nem fogom csúnyának látni akkor sem,ha mások szerint az!
2017. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

A fiatalabb, éretlenebb korosztály biztos a szoknyapecér srácot választja, mert egyrészt még nem tapasztalta meg milyen bizalmi válságba kerülni, másrészt számára többet számít a külső megítélés mint a belső harmónia.

Ha túl van néhány nagy csalódáson, túl van néhány jónak tartott pasin, akkor az a bizonyos értékrend változik és a kiegyensúlyozottság, belső harmóniára kezd figyelni, nem érdekli mint mondanak a barátnők, nem akar megfelelni senkinek és semminek, jól akarja magát érezni kettesben a kiszemeltjével.

2017. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!