Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bant hogy nem tudjak elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bant hogy nem tudjak elfogadni a szerelmem, kulsoleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon bant hogy folyton megjegyzeseket tesznek ra a barataim, a csaladom, mindenki..

O egy teljesen atlagos ferfi, nem erdeklik nagyon a kulsosegek. Ugy ertem siman eljon egy etterembe, akar eskuvore is, melegitobe..

De en igy fogadtam el es szeretem ot, szamomra O a legcsodalatosabb ferfi, es nagyon rosszul esik hogy folyamatosan negativumokkal illetik.. pl. Ha egy buliba jott volna oda hozzam, ra se neztem volna stb.. Ami butasag hisz en szurtam ki ot es kezdemenyeztem.


Mar ott tartok hogy inkabb nem beszelek senkivel, hisz utalom ezt az egeszet.


Van otletetek hogy fogadtassam el ot veluk?


En 25 / O 30



2017. aug. 15. 17:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőre elmenni melegítőben nem a "külsőségekre nem adás" (meg mittudomén hányféleképpen lehetne ideologizálni), hanem bunkóság.

Gondolom az ilyenek miatt szólják meg...

2017. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem nem kulsoleg nem fogadjak el, hanem azert, mert egy orditoan proli, bunko paraszt. Eskuvore nem megyunk melegitoben, pont.
2017. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem a parod szemelyevel van a gondjuk, hanem azzal, hogy egy meteres taplo, aki meg raadasuo tiszteletlen is.
2017. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Lehet..:/ bar az eskuvos tortenet elott is folyton leszoltak.
2017. aug. 15. 17:18
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen megfogalmaztad, hogy egy igénytelen, suttyó paraszt. Miért kéne másoknak elfogadni egy bunkót? Ha közösségbe megy vegyen erőt magán és viselkedjen ember módjára. Otthon azt csinál amit akar.
2017. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Gondolom elotte is voltak fura dolgai. Ha kulsoleg nem fogadnak el, az olyan dolgokra iranyulna, hogy nem tartjak pl eleg jokepunek vagy kisportoltnak. Na, az ilyesmik jogosan nem tetszenenek, de az oltozkodesben azert van egy szint, amit nem art elerni, ha emberek koze megyunk.
2017. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Sose azt mondjak hogy nem szep dolog ugye igy menni eskuvore, vagy hogy ez bunkosag..

Hanem ilyen stilusba hogy: Hogy nez ki? Mas ra se nezne.. blabla.. Ez meg nagyon zavar, mert en nem ugy latom ot ahogy ok.

2017. aug. 15. 17:23
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem itt panaszkodnék, hanem lesülne a pofámról a bőr, hogy a választottam ennyi tiszteletet se mutat mások felé, hogy ne melegítőben menjen esküvőre
2017. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Igen ilyen dolgokra gondolok.. Pl tesomnak amikor beszeltem rola mondtam hogy szeret . Reakcio: persze hogy szeret, tok csunya.. Azota nem is beszeltem a tesommal pedig mar 3 honapja ennek..

De mindenkitol ezt kapom nem csak tole.

2017. aug. 15. 17:25
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Normális embernek ekkora modortalanság nem fér bele. Amikor már nem leszel vak a szerelemtől, te is latni fogod azt, amit ők.
2017. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!