Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bant hogy nem tudjak elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bant hogy nem tudjak elfogadni a szerelmem, kulsoleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon bant hogy folyton megjegyzeseket tesznek ra a barataim, a csaladom, mindenki..

O egy teljesen atlagos ferfi, nem erdeklik nagyon a kulsosegek. Ugy ertem siman eljon egy etterembe, akar eskuvore is, melegitobe..

De en igy fogadtam el es szeretem ot, szamomra O a legcsodalatosabb ferfi, es nagyon rosszul esik hogy folyamatosan negativumokkal illetik.. pl. Ha egy buliba jott volna oda hozzam, ra se neztem volna stb.. Ami butasag hisz en szurtam ki ot es kezdemenyeztem.


Mar ott tartok hogy inkabb nem beszelek senkivel, hisz utalom ezt az egeszet.


Van otletetek hogy fogadtassam el ot veluk?


En 25 / O 30



2017. aug. 15. 17:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
De ismerik is őt, találkoztak vele? Mert ha igen, és azt látták, hogy a külsejét leszámítva egy rendes ember, aki szeret téged, akkor túl tudnának lépni a külsején. Ha találkoztak is vele, akkor nem kizárólag a külseje alapján alkotnak véleményt, hanem a viselkedése alapján is.
2017. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem.. Kulfoldon elek.. Azert mondom hogy csak alapvetoen elitelik ranezesre. Amikor beszelunk mindig elmeselem hogy, hogy vagyunk szoval mostmar atlatjak, de mar a legeleje ota ez megy.
2017. aug. 15. 20:18
 33/36 anonim ***** válasza:
hát így nehéz. ha egyszer találkoznak, és látják hogy szeret, becsül téged, akkor talán elfogadóbbak lesznek.
2017. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Lehet, bar az elozo barataimmal se talalkoztak megsem volt egyikel se problemajuk.

De nem csak ok, meg az itteni barataim is ezt csinaljak pedig azok kozul volt aki latta.

2017. aug. 15. 20:27
 35/36 anonim ***** válasza:
De ugye nem negró?
2017. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Nem..:D Mediteran fiu..

Nem a szarmazassal van a gond, szuleim is eltek itt par eve..

2017. aug. 15. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!